DOMYOS

Pamuğun rahatlığına eklenen nefes alma özelliği!

Kadın Sıcak Hava Fitness Kıyafetleri - ACTIVE FITNESS TİŞÖRTÜ DOMYOS
Kadın Sıcak Hava Fitness Kıyafetleri

ACTIVE SLIM KESİM KISA KOLLU FITNESS TİŞÖRTÜ - KADIN - BORDO DOMYOS

DOMYOS
Orta ve düşük yoğunluklu fitness antrenmanları için tasarlandı. Active slim fitness tişörtünü feminen kesimi, yumuşaklığı ve nefes alan kumaşı için tercih edebilirsiniz.

Renk : Mürdüm

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8367134
TEKNİK BİLGİLER
Active slim kesim fitness tişörtünün avantajları nelerdir? Herkesin beden ölçüleri farklı olduğu için, Active fitness tişörtlerimizin kesimleri de iki çeşittir: regular ve slim kesim. Vücuda oturan kesimi ve feminen kesim V yakasıyla, Active fitness slim tişört ile görünüşünüz mükemmel olacak. Doğal pamuk dokusunu, nefes alan ve hafif kumaşını hissetmekten çekinmeyin. Düzenli ve orta yoğunluktaki fitness antrenmanları için egzersizleriniz boyunca mükemmel rahatlık sağlar.
Active ürünlerinin tasarımı Active giyim ürün gamı, formunuzu, vücut şeklinizi ve sağlığınızı korumanız için ideal olan orta yoğunlukta düzenli fitness antrenmanları (hafif jimnastik, esneme, sıkılaşma, kas geliştirme) için tasarlanmıştır. Domyos tasarım ekipleri, size rahatlık ve nefes alabilirlik arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışmaktadır. Ürünlerimiz gerçek kullanım şartları altında test edilmekte ve müşteri görüşleri doğrultusunda yeniden şekillenmektedir.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER