TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

Fitness sütyeni

ACTIVE FITNESS SPORCU SÜTYENİ

Hafif fitness egzersizlerine yönelik tasarlandı. (yoga, esneme, pilates ,kas geliştirme). Teri dışarı atan ACTIVE spor sütyeni. Feminen kesimli sırt askıları. Entegre dolgu pedleri.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8326341
TEKNİK BİLGİLER
Active Sporcu Sütyeni, Düşük yoğunluk

Yoga ve jimnastik gibi hafif fitness aktiviteleri için tasarlanmıştır. Özellikle küçük göğüslüler için tasarlanmıştır. Ürünün sadece alt kısmında, yıkama sonrası kolayca değiştirilebilen dolgu pedleri bulunur. Örgüsü atmayan astarı sayesinde, ürüne zarar vermeden entegre pedlerini değiştirebilirsiniz.

Neden sporcu sütyeni giymeliyim?

Spor antrenmanları sırasında, göğüsler günlük ağırlıklarından daha ağır olurlar. Eforun yoğunluğuna ve etkisine bağlı olarak normal hallerinden 3 - 5 kat daha ağır hale gelirler. Kadınların %59'u spor yaparken göğüslerini yeterince kavrayamayan klasik sütyenlerden kullanırlar (http://bjsm.bmj.com/content/42/8/670.short).
Spor sütyenleri göğüslerin hareketlerini sınırlandırır ve göğüslerde oluşacak etkiyi azaltır.

Göğüs sağlığı:

Göğüslerinizin ölçüsü ne olursa olsun ağırlık derinizi be bağ dokularını etkiler ve yeterli kavrama sağlanamazsa acı veya erken göğüs sarkması riskleri bulunmaktadır. Ancak, çok fazla kavrama uzun sürede zararlı olabilir: ani etkilerin boyutuna ve yoğunluğuna uyumlu olması gerekmektedir. Amaç göğsün doğal hareketini bozmadan göğüsleri korumaktır.

DOMYOS iç çamaşırları nasıl tasarlanmaktadır?

Ürünlerimiz rahatınızı artırmak ve sağlık problemlerinin önüne geçmek için tasarlanmıştır: * balen kullanmadık (yaralanma ve lenf bezlerine baskı yapma riski )
* meme başlarında bulunan dikişleri küçülttük (tahriş riski)
* terin dışarı atılmasını sağlayan bileşenleri daha iyi hale getirdik (bu kriter rahatlık açısından büyük rol oynarken tahriş riskini önemli ölçüde azaltır).

DOMYOS iç çamaşırları nasıl test edilir?

Tüm ürünlerimiz laboratuarlarımızda göğüsleri kavrama konusunda teste tabi tutulmuştur (göğüslerin spor antrenmanları sırasında hızlı hareket etmelerinin azaltılması).
1 ve 5 arasında değerlendirilmiş ve sınıflandırılmıştır.
Sporcu sütyenlerimiz minimum %10 (seviye 1) maksimum %50 (seviye 5) oranında hız azaltmayı garantiler. 1. seviyede tasarlanmış ürünlerimiz düşük yoğunluklu antrenmanlar için tasarlanmıştır; 3. seviyede olanlar orta yoğunluk, 5. seviyede olanlar yüksek yoğunluğa uygundur.

Hangi kavrama yaptığım spora uygun?

Yaptığınız antrenmana uygun olarak size uygun olan kavramaya sahip ürünü bulabilirsiniz: düşük (yürüme , Yoga , Pilates , esneme...), orta (jimnastik, dans...) , ya da yüksek yoğunluklu (trambolin , step , kardiyo egzersizleri ...). Kavramanın yaptığınız antrenman ile uyumlu olması önerilir: örneğin, yüksek yoğunluklu antrenmanlarınız için normal bir sütyen giymeniz uygun değildir.(göğüslerinizin normal hareket şekillerini etkilemeden en yüksek şekilde korumanız önemlidir)

Doğru bedeni seçmek?

Uygun bedendeki sütyen kavrama ve rahatlık sağlar.
Kadınların %70'i kendilerine uygun olmayan sütyeni seçmektedirler: http://www.port.ac.uk/department-of-sport-and-exercise-science/research/breast-health/.
Bu yüzden, mutlaka:
* göğüslerinizin alt çevresini ölçmelisiniz
* göğüslerinizin çevresini ölçmelisiniz
DECATHLON beden rehberinde yer alan uygunluk tablosundan yararlanabilirsiniz:
http://www.decathlon.fr/guide-des-tailles.html#femme

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM