100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
NEWFEEL

Hafif ve çok esnek taban

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/e7dc5ab6ab474ddb9c428f0fa2f123c8.zip/index.html

Actireo Çocuk Spor Ayakkabı

Okulda spor ve yürüyüş Actiréo, çok hafif ve esnek tabanlı maksimum hareket özgürlüğü sağlayan hafif ayakkabı.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8310400
TEKNİK BİLGİLER
Kullanım testleri

Tüm Newfeel çocuk ayakkabıları, satışa sunulmadan önce çocuklarınızın hem iç hem de dış mekanlarda her gün karşılaşacağı şartlar altında kullanım testlerine tabi tutulmaktadır. Bu testler, ürünlerimizi geliştirmemize ve özelliklerinin denenip onaylanmasına yardımcı olur.

Laboratuvar testleri

Yürüyüş / spor ayakkabılarının esneklik (yumuşaklık), taban aşınması (yıpranma), taban ve üst kısmın birleştirilmesi gibi özelliklerinin ve avantajlarının onaylanması için Newfeel tarafından tüm ürünler üzerinde laboratuvar testleri gerçekleştirilmektedir.

Ortopedik tabanlar

"Ortopedik" tabanlarla kullanmak için bir numara büyük satın alın veya çıkarılabilir özellikteki iç tabanları çıkarın!

Topuk desteği

Ayakkabının ayağa daha fazla destek sağlaması için tüm Newfeeel çocuk ayakkabılarında özel olarak tasarlanmış yüksek kaliteli topuk takviyesi bulunmaktadır.

Çocuğun ayakkabılarını daha uzun süre kullanması amacıyla bir numara büyük ayakkabı almak gerekir mi?

Hayır! Ayakkabı numarası çok büyük olduğunda, özellikle topuk kısmında çocuğunuzun ayağı için gereken desteği sağlamaz. Bu nedenle, ayak kenarlara doğru kayabilir ve ayakkabı ayak ile "bütünleşmez". Çocuk doğal basış şeklini değiştirme riski ile karşı karşıya kalır ve diz, kalça ve sırt ağrıları çekmeye başlayabilir. Bununla birlikte, ayakkabı ayağını sıkmamalıdır. Ayak ucu ile ayakkabının burnu arasında 6 mm boşluk bulunmalıdır.

Çocuğum için seçtiğim ayakkabı numarasının doğru olduğunu nasıl kontrol edebilirim?

Öncelikle, çocuk ayağını ayakkabının ön tarafına iyice yerleştirmelidir, sonra avuç içinizle ayağın ön bölgesine bastırarak parmakların kıvrılmış bir durumda olmadığından emin olmalısınız. Ardından parmağınızı ayakkabının arka kısmına, topuğun altına sokmaya çalışarak yeterince boşluk (6 mm) olup olmadığını kontrol etmelisiniz. İnce yapılı bir parmağa sahipseniz ve 10 mm'lik boşluğa rağmen ayakkabı ayağa oturuyorsa bu numara uygundur. Daha fazla bilgi için : www.newfeel.com

"Ayak kemeri" belirgin yürüyüş / spor ayakkabılarını tercih etmek gerekir mi?

Hayır! Çocukların %90'ı sağlıklı ayaklarla doğmaktadır. Düz taban değillerdir, ayakları etli olduğundan düz tabanmış gibi görünür! Büyüdükçe ayak kasları gelişir ve ayak kemeri ortaya çıkar. Ayak kemeri belirgin bir ayakkabı kullanmak protez kullanmak gibidir! Kemer bulunmadığında (çıplak ayak veya kemersiz ayakkabılar), vücut bu dengesizliği düzeltmeye çalışacaktır, bunun sonucunda da sırt ağrıları oluşabilir. Daha fazla bilgi için: www.newfeel.com.

Evimde yürüyüş / spor ayakkabılarını çok hızlı yıpratan bir çocuk var, en dayanıklı ayakkabıyı nasıl seçeceğim?

Çocuklar, ayakkabılarının burun bölgesini aşındırmaya daha fazla meyillidir. Bu nedenle, taban seviyesine özellikle dikkat edin. Kauçuk gibi doğal yapısı sert olan bir bileşen daha uzun süre dayanıklıdır. Ayağı "saran" veya ön kısmı daha yüksek yapıdaki bir taban, aynı zamanda "darbe emme" görevi de görecektir. Üst kısım için, deri dayanıklılık garantili bir malzemedir ve uygun ön ayak desteği erken aşınmaların önüne geçer. Daha fazla bilgi için: www.newfeel.com.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
-
Ürün testi Bu ayakkabılar Newfeel laboratuvarlarında test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM