Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
SOLOGNAC

Kamuflaj ve hafiflik

Referans numarası : 8368577

ACTIKAM FURTIV AVCI MASKESİ

Sessizce yaklaşarak veya tuzak kurarak yapılan büyük avlar için tasarlandı. Göçmen kuş ve sabit durarak avlanmak için uygundur. Elastik yapı, nefes alabilirlik, görme veya duyma kalitesini etkilemeden yüzü kamufle etme.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Kamuflaj

Bu avcı maskesinde, özel Furtiv kamuflaj deseni kullanıldı. Bu kamuflaj deseni, yüksek çözünürlüklü grafik araçları kullanılarak tasarlandı ve üretildi: - tasarımın ön ve arka planı arasında oldukça belirgin derinlik etkisi
- günün her saatinde, şafak ve gün batımında büyük avlar üzerinde çok etkili çeşitli ışık kontrastları.
- insan silüetinin bozulmasını sağlar. - her mevsimde ve her bitki örtüsünde gizlenmenizi sağlar.

NEFES ALABİLİRLİK, HAFİFLİK, RAHATLIK

Bu kamuflaj maskesini oluşturan bileşenler ve bu bileşenlerin kalınlığı kamuflajlı avcılık aktiviteleri yaptığınızda size mükemmel rahatlığı sağlayabilmek amacıyla özel olarak seçildi. Oldukça ince ve hafif kumaşı maksimum nefes alabilirlik sağlamasının yanı sıra teri etkili bir biçimde dışarı atar. Elastik kumaşı ve dikişlerinin yanı sıra yüzü saran kesimi sayesinde bu avcılık maskesi her vücut yapısına uyum sağlar ve giydiğinizi unutturur.

GÖRSEL ETKİLİLİK

Başı, yüzü ve boyu kamufle eden yapıdaki bu maskenin 2 açıklığı bulunmaktadır. - Gözlerin yanları da dahil olmak üzere mükemmel bir görünürlük için bir açıklık bulunur ve kumaşın esnekliği, göz çevresini az ya da çok kapatmayı sağlar
- Tuzak kurarak ya da yaklaşarak yapılan avlarda kullanılan dürbün üzerinde buğu oluşumunun engellenmesi için önemli olan ağız ve burundan nefes alıp verme için bir açıklık bulunur.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM