SOLOGNAC

Yüksek çözünürlüklü kamuflaj ve mutlak sessizlik.

ACTIKAM 500 ŞİŞME MONT

Soğuk havalarda mükemmel rahatlık içinde kamuflaj kıyafeti ile avcılık yapanlar için tasarlandı. Dayanıklı, rahat ve nefes alabilen şişme mont. Yüksek çözünürlüklü gerçekçi kamuflaj ve mutlak sessizlik.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8314812
TEKNİK BİLGİLER
KAMUFLAJ Bu avcı kıyafetinde, sonbahar / kış mevsimi için kahverengi özel SOLOGNAC kamuflaj deseni kullanılmıştır. Bu kamuflaj deseni, yüksek çözünürlüklü grafik araçları kullanılarak tasarlandı ve üretildi: - son derece gerçekçi bitki örtüsü tasvirleri. - tasarımın ön ve arka planı arasında oldukça belirgin derinlik etkisi: Bitki örtüsünde gizlenmenizi sağlayan 3D etkisi. - günün her saatinde, gece / gündüz büyük av hayvanları üzerinde çok etkili ışık kontrastları.
ISI YALITIMI, NEFES ALABİLİRLİK Bu "şişme avcı montu" gövdede ve kollarda bulunan, çok sıcak tutan dolgusu ve nefes alan kumaşı sayesinde büyük rahatlık sağlarken soğuktan korur. Kesimi ve hafifliği sayesinde size benzersiz bir rahatlık sunar. Bu şişme mont, serin veya soğuk havalarda bir tişört ya da içliğin üzerine giymek için idealdir. Çok soğuk geçen kış aylarında bir ceket veya parkanın altına da giyebilirsiniz.
SESSİZLİK, RAHATLIK Bu şişme mont, özel "SOLOGNAC SILENT-HUNT" teknolojisine sahiptir: Ürünün dış kumaşları, kesimi ve birleştirme parçaları avlanma sırasında sundukları yüksek sessizlik kalitesine göre seçilmiş, test edilmiş ve onaylanmıştır. Yürüyüş ve yer değiştirme, silah kuşanma, sırt çantasının veya silah askısının giyilip çıkarılması sırasında sessizlik.

Böylece, en zorlu avlarınızda bile, örneğin 15 metreden okla geyik avı gibi hem sessiz hem görünmez olabilirsiniz.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Açıklayıcı video: https://youtu.be/8t63KkRwn_8
sustainability.decathlon.com
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testleri, sonbahar/kış aylarında iş ortaklarımız tarafından farklı bitki örtüleri ve hava koşullarında, özellikle büyük av hayvanları için sabit durarak ve sessizce yaklaşarak avlanma şartlarında gerçekleştirilmiştir.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM