TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
SOLOGNAC

Yüksek çözünürlüklü kamuflaj ve maksimum rahatlık

ACTIKAM 300 ELDİVEN

Soğuk ya da serin havalarda kamufle olunarak yapılan avcılık aktiviteleri için tasarlandı. Yüksek çözünürlükte gerçekçi kamuflaj desenine sahip avcı eldiveni. Esnek, nefes alan yapısı ve ele oturan kesimiyle, eldiven ile tutuşlarda mükemmel bir dokunma hissi sağlar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8313194
TEKNİK BİLGİLER
Kamuflaj

Bu avcı eldiveninde, sonbahar / kış mevsimi için özel kahverengi SOLOGNAC yeni kamuflaj deseni kullanılmıştır. Bu kamuflaj deseni, yüksek çözünürlüklü grafik araçları kullanılarak tasarlandı ve üretildi: - son derece gerçekçi bitki örtüsü tasvirleri. - tasarımın ön ve arka planı arasında oldukça belirgin derinlik etkisi: Bitki örtüsünde gizlenmenizi sağlayan 3D etkisi. - günün her saatinde, gece / gündüz büyük av hayvanları üzerinde çok etkili ışık kontrastları.

ISI YALITIMI, NEFES ALABİLİRLİK

Eldivenin bileşenleri ve kalın yapısı, kamufle olunarak yapılan avcılık aktiviteleri sırasında size mükemmel rahatlığı sağlayabilmek amacıyla özel olarak seçildi. - kalın yapısı ve orta dereceli ısı yalıtımı ile sizi mevsim geçişleri sırasındaki soğuktan ve rüzgardan korur (ilkbahar, sonbahar, hafif geçen kış mevsimleri) - daha fazla nefes alırlık sağlar ve teri dışarı atar.

RAHATLIK, HASSASİYET

Bu eldivenin çok ince elastik yapısı ve ele oturan kesimi ile dokunma hissinizi kaybetmeden avcılık aktiviteleri yapmanızı sağlayacak. İnce, elastik bileşeni ve ele oturan kesimi sayesinde eldiven giymiyormuş hissi yaratarak avcı tüfeğinizi ya da okunuzu mükemmel şekilde kavramanızı sağlar. Bu avcı eldiveninin avuç içleri, mükemmel şekilde kavrama sağlamak amacıyla kaymaz bir bileşenle güçlendirilmiştir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
İş ortaklarımız tarafından test edilip onaylanan bu ürün, mevsim geçişleri sırasında farklı bitki örtülerinde, sabit durarak büyük av hayvanı avlamak için idealdir.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM