100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
SOLOGNAC

Yüksek çözünürlükte kamuflaj deseni ve rahatlık

ACTIKAM 100 KAMUFLAJ MASKE

Soğuk havalarda yapılan her türlü avcılık aktivitesi için tasarlandı. Yüksek çözünürlükte, gerçekçi kamuflaj deseni. Elastik yapı, nefes alabilirlik, görme veya duyma kalitesini etkilemeden yüzü kamufle etme.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8305397
TEKNİK BİLGİLER
KAMUFLAJ

Bu avcı maskesinde, kahverengi veya yeşil renkte yeni ve özel SOLOGNAC kamuflaj deseni kullanıldı. Bu kamuflaj deseni, yüksek çözünürlüklü grafik araçları kullanılarak tasarlandı ve üretildi: - son derece gerçekçi bitki örtüsü tasvirleri. - tasarımın ön planı ve arka fonu arasında oldukça belirgin derinlik etkisi: Bitki örtüsünde gizlenmenizi sağlayan 3D etkisi.
- günün her saatinde, şafak ve gün batımında büyük avlar üzerinde çok etkili çeşitli ışık kontrastları.

NEFES ALABİLİRLİK, HAFİFLİK, RAHATLIK

Bu kamuflaj maskesini oluşturan bileşenler ve bu bileşenlerin kalınlığı kamuflajlı avcılık aktiviteleri yaptığınızda size mükemmel rahatlığı sağlayabilmek amacıyla özel olarak seçildi. Oldukça ince ve hafif kumaşı maksimum nefes alabilirlik sağlamasının yanı sıra teri etkili bir biçimde dışarı atar. Elastik kumaşı ve dikişlerinin yanı sıra yüzü saran kesimi sayesinde bu avcılık maskesi her vücut yapısına uyum sağlar ve giydiğinizi unutturur.

GÖRSEL ETKİLİLİK

Başı, yüzü ve boyu kamufle eden yapıdaki bu maskenin 2 açıklığı bulunmaktadır. - gözler için olan açıklığı sayesinde yan tarafları bile rahatça görebilirsiniz, kumaşın esnek yapısı ise maskenizi başınızın etrafında istediğiniz şekilde ayarlamanızı sağlar. - Ağız ve burun için bulunan açıkları ile özellikle sessizce yaklaşılarak veya tuzak kurularak yapılan avcılık aktiviteleri sırasında rahatça nefes alabilmenizi ve dürbünde buğu oluşumunu önlemeyi sağlar.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Bu ürün, özellikle sessizce yaklaşılarak ya da tuzak kurularak yapılan kamuflajlı avcılık aktivitelerinde, yaz ayları da dahil olmak üzere yıl boyunca kullanılabilirliğini onaylamak amacıyla birçok teknik ortağımız tarafından test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM