Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
NEWFEEL

Kullanışlı ve ergonomik askılı 30 L sırt çantası.

Referans numarası : 8353804

ABEONA 300 SIRT ÇANTASI 30 L

Günlük kullanım sırasında spor kıyafetlerinizi ve kişisel eşyalarınızı taşımanız için tasarlandı. Abeona 300 sırt çantası sayesinde spor ekipmanınızı taşımak artık sorun değil! 30 litrelik geniş iç hacimli ve sıkma perlonlu bu sırt çantası omuz yapınıza uyum sağlayan ergonomik askılara sahiptir.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Kullanım testleri

Tüm sırt çantalarımız ve valizlerimiz, temsili kullanıcılar tarafından günlük hayatta karşılabileceğinize benzer koşullar altında kullanım testlerine tabi tutulur. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün müdürü bu temsili kullanıcıları özellikle NEWFEEL ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.

Laboratuvar testleri

Laboratuvarlarımızda, sırt çantalarınızda (veya valizlerinizde) kullanılan malzemelerin, dikişlerin, aksesuarların ve plastik parçaların dayanıklılığını test etmek amacıyla ekstrem kullanım koşulları oluştururuz. Bu testler, ürünlerimizi 2 yıl boyunca garantili olarak size sunmamızı sağlar.

Newfeel çanta ve valizlerin hacimleri nasıl hesaplanır?

Tüm sırt çantalarının hacmi standart bir yöntemle ölçülür: Ana bölme ve cepleri küçük toplarla doldururuz. Daha sonra bu topları, çok düşük oranda bir sapma ile eş değer hacmi litre bazında gösteren ölçekli bir kaba boşaltırız.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Newfeel sırt çantaları kullanım ve laboratuvar testlerine tabi tutulmuştur.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM