100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
NEWFEEL

Kullanışlı ve sağlam yapılı 20 L sırt çantası.

ABEONA 140 SIRT ÇANTASI 20 L

Günlük kullanım sırasında spor kıyafetlerinizi ve kişisel eşyalarınızı taşımanız için tasarlandı. Abeona 140 20 L hacimli sırt çantası kullanışlı ve sağlamdır, yerleştirme için şunlara sahiptir: Ana bölme, önde ve içte fermuarlı cepler, yanlarda fileli matara cepleri. Ayarlanabilir sünger askılar

Renk : Fırtına yeşili

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8340201
TEKNİK BİLGİLER
Kullanım testleri

Tüm çanta ve valizlerimiz, temsili kullanıcılar tarafından günlük hayatta karşılaşabileceğinize benzer koşullar altında (hava koşulları, yürüyüş süresi vb.) test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün sorumlusu bu temsili kullanıcıları özellikle NEWFEEL ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.

Laboratuvar testleri

Strenfit laboratuvarlarımızda, kullanılan malzemelerin, dikişlerin, aksesuarların ve plastik parçaların dayanıklılığını test etmek amacıyla ekstrem kullanım koşulları oluştururuz. Bu testler, ürünlerimizi 2 yıl boyunca garantili olarak size sunmamızı sağlar.

Newfeel çanta ve valizlerin hacimleri nasıl hesaplanır?

Çantanın hacmi standart bir yöntem kullanılarak hesaplanır: Çantanın ana bölmesini ve tüm ceplerini küçük toplarla doldururuz. Daha sonra bu topları, eş değer hacmi litre bazında gösteren ölçekli bir kaba boşaltırız.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM