Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
NEWFEEL

Kullanışlı ve sağlam 17 L sırt çantası.

Referans numarası : 8281571

ABEONA 100 SIRT ÇANTASI - 17L

Günlük kullanım sırasında spor kıyafetlerinizi ve kişisel eşyalarınızı taşımanız için tasarlandı. Dayanıklı ve kullanışlı bir çantaya mı ihtiyacınız var? 17 L hacimli bu çanta sizin için ideal! A4 formatına uygun büyük açıklığa sahip ana bölme, fermuarlı ön cep Köpük dolgulu ayarlanabilir askılar

Renk : SİYAH

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Kullanım testleri

Tüm çanta ve valizlerimiz, temsili kullanıcılar tarafından günlük hayatta karşılaşabileceğinize benzer koşullar altında (hava koşulları, yürüyüş süresi vb.) test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün sorumlusu bu temsili kullanıcıları özellikle NEWFEEL ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.

Laboratuvar testleri

Strenfit laboratuvarlarımızda, kullanılan malzemelerin, dikişlerin, aksesuarların ve plastik parçaların dayanıklılığını test etmek amacıyla ekstrem kullanım koşulları oluştururuz. Bu testler, ürünlerimizi 2 yıl boyunca garantili olarak size sunmamızı sağlar.

Newfeel çanta ve valizlerin hacimleri nasıl hesaplanır?

Çantanın hacmi standart bir yöntem kullanılarak hesaplanır: Çantanın ana bölmesini ve tüm ceplerini küçük toplarla doldururuz. Daha sonra bu topları, eş değer hacmi litre bazında gösteren ölçekli bir kaba boşaltırız.

BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Ana kumaş
100.00% Polyester
Bakım önerileri Elde yıkayın.
Yıkama önerileri
Elde yıkayınız
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM