DOMYOS

Denge ve kontrol sağlayan çift tekerlek!

AB WHEEL ALETİ

Kas geliştirme (karın, kol ve omuz çalışması) ve cross training türü fonksiyonel antrenmanlar için tasarlandı. Kolay ve çok etkili kullanım. Omuzlarınızı ve kollarınızı derinlemesine çalıştırarak karın kaslarınızı bütünüyle geliştirirsiniz. Az yer kaplar, taşıması ve saklaması kolaydır.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8350221
TEKNİK BİLGİLER
Ürününüzü daha etkin bir şekilde kullanmak için ücretsiz egzersiz videolarımıza göz atın. Domyos.com adresinde, Fitness merkezlerimizdeki Domyos Club'larda çalışan spor eğitmenlerimizin katkıları ile hazırlanan egzersiz videolarını bulabilirsiniz.
Neden Domyos AB Wheel aleti kullanmalıyım? Bu kas geliştirme aletinin kısa sürede ne kadar etkili olduğuna şaşıracak, kısa ve düzenli antrenmanlar yaparak kaslarınızın ne kadar hızlı geliştiğini fark edeceksiniz.
Dizlerinizin rahat etmesi için fitness matı ile birlikte kullanın.
Nasıl kullanılır? Bu aletin kullanımı kolaydır. Dizleriniz matın üzerindeyken yüzünüz yere dönük halde durun ve aleti ellerinizle sıkıca tutarak öne doğru yuvarlayın. Vücudunuzu öne doğru uzattıkça, geri dönüş hareketini kontrol etmeniz zorlaşır, böylece karın kaslarınızı daha etkili şekilde çalıştırırsınız. Başlangıç pozisyonunuza dönün ve hareketi on kez tekrarlayın.

Domyos.com web sitesindeki Domyos LIVE üzerinden daha fazla egzersiz bulabilirsiniz.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM