Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
GEONAUTE

Saatinizi kişiselleştirin!

Referans numarası : 8302863

A300 S SWIP ANALOG SAAT

Spor antrenmanları sırasında saati takip etmek isteyen sporcular (kadın veya çocuk) için tasarlandı. Yenilikçi tasarımı ile, alet kullanmadan kayış rengini değiştirebilir ve saatinizi kişiselleştirebilirsiniz.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Ürün sorumlusunun notu

Ultra ince ve hafif tasarımlı bu saat, teknik özellikleri sayesinde kadınlar ve çocuklar tarafından günlük hayatta ve spor antrenmanları sırasında kullanılabilir: Su sızdırmazlık (5 ATM / 50 metre) özelliği sayesinde yüzerken; tere, klora, tuza ve UV ışınlarına karşı dayanıklıdır ve sportif aktiviteler sırasında kullanıma uygundur. İstediğiniz STRAP S kayışı takmanızı sağlayan SWIP Sistemi sayesinde A300 S SWIP saatinizi zevkinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

SWIP Sistemi

Özel bir sabitleme sistemi olan SWIP SİSTEMİ ile hiçbir yardımcı alete ihtiyaç duymaksızın saatinizin kayışını değiştirebilirsiniz. Kayışı yana doğru kaydırarak çıkarabilir veya takabilirsiniz. Dalgalı tasarıma sahip sabitleme sistemi, kayışın dayanıklı ve güvenli biçimde takılmasını sağlar. A300 S SWIP saatler yalnızca STRAP S kayışlarla (isteğe bağlı) uyumludur.

BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Yapı
10.00, 10.00, 80.00
Lens
100.00
Bakım önerileri Kullanımdan sonra duru suyla durulayın.
Uyarılar SWIP Analog S modellerine özel
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti Gerekli olan yedek parçaların (pil ve kayış) uygun kullanım dahilindeki garanti süresi: 2 yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM