GEONAUTE

Saatinizi kişiselleştirin!

Koşu Saatleri Ve Kronometreler Sağlık Keşif Yeni - A300 M SWIP Analog Saat GEONAUTE - Sağlık Keşif Yeni
Koşu Saatleri Ve Kronometreler

A300 M SWIP Analog Saat GEONAUTE

GEONAUTE
Spor antrenmanları sırasında saati takip etmek isteyen sporcular için tasarlandı. Yenilikçi tasarımı sayesinde, alet kullanmaksızın kayış rengini değiştirebilir ve saatinizi kişiselleştirebilirsiniz.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8292353
TEKNİK BİLGİLER
Ürün Sorumlusunun notu SWIP Sistemi ile istediğiniz kadranı ve kayışı seçerek saatinizi kişiselleştirebilirsiniz. Bu saat, teknik özellikleri sayesinde hem günlük hem de spor aktiviteleriniz sırasında kullanabileceğiniz bir saattir: su geçirmezlik özelliği (5 ATM / 50m) ile yüzmeye uygundur ve diğer spor aktivitelerinizde (tere, klora, tuza ve UV ışınlarına) karşı dayanıklıdır.
SWIP Sistemi Özel bir sabitleme sistemi olan SWIP SİSTEMİ ile hiçbir yardımcı alete ihtiyaç duymaksızın saatinizin kayışını değiştirebilirsiniz. Kayışı çıkarmak veya takmak için kaydırmak yeterlidir. Dalgalı tasarıma sahip sabitleme sistemi, kayışın dayanıklı ve güvenli biçimde takılmasını sağlar. İsteğe bağlı STRAP M kayışlar A300 M SWIP, A300+ M SWIP, W500 M SWIP, W500+M SWIP, W700XC M SWIP, modelleri ile uyumludur.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER