GEONAUTE

Saatinizi kişiselleştirin!

A300 M SWIP ANALOG SAAT

Spor antrenmanları sırasında saati takip etmek isteyen sporcular için tasarlandı. Yenilikçi tasarımı ile, alet kullanmadan kayış rengini değiştirebilir ve saatinizi kişiselleştirebilirsiniz.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8292353
TEKNİK BİLGİLER
Ürün sorumlusunun notu SWIP Sistemi ile istediğiniz kadranı ve kayışı seçerek saatinizi kişiselleştirebilirsiniz. Bu saat, teknik özellikleri sayesinde hem günlük hem de spor aktiviteleriniz sırasında kullanabileceğiniz bir saattir: Su sızdırmazlık (5 ATM / 50 metre) özelliği sayesinde yüzerken; tere, klora, tuza ve UV ışınlarına karşı dayanıklıdır ve sportif aktiviteler sırasında kullanıma uygundur.
SWIP Sistemi Özel bir sabitleme sistemi olan SWIP SİSTEMİ ile hiçbir yardımcı alete ihtiyaç duymaksızın saatinizin kayışını değiştirebilirsiniz. Kayışı yana doğru kaydırarak çıkarabilir veya takabilirsiniz. Dalgalı tasarıma sahip sabitleme sistemi, kayışın dayanıklı ve güvenli biçimde takılmasını sağlar. İsteğe bağlı STRAP M kayışlar, A300 M SWIP, A300+ M SWIP, W500 M SWIP, W500+M SWIP, W700XC M SWIP modelleri ile uyumludur.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti Gerekli olan yedek parçaların (pil ve kayış) uygun kullanım dahilindeki garanti süresi: 2 yıl
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM