Mayfest Banner Desktop Mayfest Banner Tablet Mayfest Banner Mobile

DECATHLON MAYFEST NEDİR?

Spor bizim en büyük tutkumuz. Yeni sporlar keşfederek aktif ve sağlıklı bir yaşam sürmenin herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden sana tüm spor deneyimlerinde rehberlik etmek ve ilham vermek istiyoruz. Decathlon Türkiye olarak **19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı**'na ithafen **"Mayıs ayında spor yapmayan kalmasın!"**diyerek bu yıl 4.cüsünü düzenlediğimiz **Decathlon MayFest**'i sporseverlerle buluşturuyoruz! Decathlon MayFest Mayıs ayı boyunca mağazalarımızdan, mobil uygulamamızdan, decathlon.com.tr 'den indirimli alışveriş yapabilir ve 10'dan fazla sporda, 150'den fazla üründe indirimleri keşfederek kampanyalardan faydalanabilirsin. Sporun harikalarıyla harekete geçmeye bu sene de hazırız! Etkinlikler ve hediyeler için takipte ve sporla kal!
MayFest'e Özel İndirimler

Mayıs ayı boyunca ikonik Decathlon ürünlerini May Fest'e özel indirimler ile keşfet, sportif bir yaz geçir! Kampanya Decathlon hesap üyelerine özeldir.

MayFest Çekiliş

Elektrikli bisiklet ve diğer ödüller seni bekliyor! Şimdi üye ol, çekilişe katılma şansı yakala!

MayFest Hizmeti-Buyback

Geri satın alma işlemi, Decathlon Türkiye’nin 10 mağazasında() yalnızca Decathlon ürünü olan yetişkin ve çocuk bisikleti kategorisindeki ürünlerin müşterilerden geri satın alınması ve karşılığında hediye çeki verilmesiyle tamamlanan bir hizmettir. Ürünün geri satın alım fiyatına Decathlon fiziksel mağazalarında uzman atölyesindeki teknisyenler karar verir. Bayrampaşa, Maltepe, Merter, Torium, Başakşehir, Viaport, Cevahir, Gaziemir, Muratpaşa, Kentpark

MayFest '24 - Banka

Alışverişinizden önce İşCep veya Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, 1 – 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla Decathlon mağazaları, www.decathlon.com.tr ve mobil uygulamadan tek seferde yapacağınız 1.500 TL ve üzeri her alışverişe 150 TL, toplam 300 TL geri kazanın!

MayFest'e Özel APP Fırsatları!

Decathlon Mobil Uygulamaya Özel Mayfest İndirimleri Şimdi Sizinle! Sadece mobil uygulamaya özel indirimlerle spor dolu günler sizleri bekliyor. En sevdiğiniz spor ekipmanları ve giyim ürünlerinde indirimli alışverişin keyfini çıkarın.

MayFest Etkinlik

Decathlon MayFest'e özel indirimlerin yanı sıra seni bahar coşkusuyla dolu, müzik ve sporla iç içe harika bir festivale davet ediyoruz! 25 Mayıs’ta Festival Park Kadıköy'de gerçekleşecek Decathlon MayFest’te buluşalım! Gün boyu sürecek aktiviteler, workshoplar ve sürprizlerle dolu bu festivalde, Adamlar ve Can Bonomo sahne alacak.