Vücut Isıtıcıları

4 Adet Adet

Sıralama:

  • Seçiminiz: (0) Filtreleri kaldır
  • Beden

  • Fiyat

  • Kullanıcı Yorumu

Ürününüz eklendi
Seçilen Ürünleri Karşılaştır (0/5)
Karşılaştırılacak hiçbir ürün yok
Karşılaştırıcınız dolu Lütfen bir ürün silin
Sil

Vücut Isıtıcı Bant ve Vücut Isıtıcı Pedler

Spor, sağlıklı yaşamın anahtarı olarak her vücudun ihtiyaç duyduğu önemli bir aktivitedir. Ancak sağlıklı bir yaşam ve gelişimin olmazsa olmazları arasında yer alan egzersizler, özellikle soğuk kış günlerinde dikkat edilmediğinde çeşitli sakatlanmalara neden olabilir. Zira kas ve eklemlerin, sıcak havalara oranla soğuk havalarda spordan önce daha fazla ısınmaya ihtiyacı vardır. Özel olarak bu iş için tasarlanmış vücut ısıtıcılar, çeşitli seçenekleriyle sporcuların ve outdoor aktiviteleri sevenlerin yanından ayırmayacağı bir materyal olarak öne çıkar. Bununla birlikte vücudun ihtiyacı olan ısıyı sağlaması açısından, vücut ısıtıcı sportif aktivitelerin yanı sıra günlük hayatta da kullanıma uygundur. Decathlon markasının güvencesinde satışa sunulan ürün çeşitleri, el, kol, bacak gibi önemli eklem noktalarını sıcak tutması sayesinde buralarda soğuğun etkisiyle oluşabilecek ağrıları önlemek için önemli bir yardımcıdır.

Vücut Isıtıcı Bant Ne İşe Yarar?

Gerek soğuk havalarda yeterli ısınma hareketi yapmadan başlanılan spor faaliyetlerinden sonra gerekse oturuş bozuklukları, ani hareketler gibi durumlarda, zaman zaman sakatlanmalara varan ağrılar yaşanabilir. Bu gibi durumların önüne geçmek için üretilen vücut ısıtıcı çeşitleri, açık havada spor yapmanın yanında çalışanlar için de oldukça ideal bir ürün olarak dikkat çeker. Ürün çeşitleri, arabada veya ofis gibi ortamlarda uzun süre oturmak zorunda kalma nedeniyle bel, bacak ve sırt gibi bölgelerde oluşabilen ağrıları önlemede de etkilidir.

Vücut Isıtıcı Bant Çeşitleri Nelerdir?

Decathlon markasının maksimum memnuniyeti hedefleyen hassasiyeti sayesinde günlük yaşamın farklı alanlarında da kullanıma uygun olan ürünün, her ihtiyaca yanıt verecek farklı çeşitleri mevcuttur. Ayak sobasından başlayarak vücudun tamamına ısı verecek şekilde tasarlamış çok sayıda vücut ısıtıcı ped sayesinde soğuk başta olmak üzere çeşitli nedenlerden kaynaklanan eklem ağrısı sorunlarını yaşamak zorunda kalmazsınız. Vücudu soğuktan koruyan Decathlon mont çeşitleri ise kadın, erkek ve çocuklar için farklı renk seçenekleri üretilmesi yanında son derece fonksiyonel bir giysi olarak kullanılan dış giyim ürünleridir. En soğuk havalarda bile vücudun ihtiyacı olan ısıyı sağlayabilmesi, vücut ısıtıcılarının etkisini en üst seviyeye taşır.

Vücut Isıtıcı Bant Nasıl Kullanılır?

İçeriğinde sağlığa zarar verecek herhangi bir madde bulunmaması nedeniyle sıklıkla doktorlar tarafından da önerilen vücut ısıtıcı bantlarından en yüksek faydayı sağlamak için aşağıdaki konulara dikkat edilmesi tavsiye edilir: Doğrudan cilt ile temas edecek olan ürünler, yapıştırılmadan önce cilt bölgesinde bulunan tüy ve ter gibi kalıntılar temizlenmelidir. Ortalama ısıtma süresi olan 7 saat sona erdiğinde, bu süreyi uzatmak için ısıtıcı bant ürününü, kalorifer ya da diğer ısı merkezlerinde ısıtmanın herhangi bir fayda getirmeyeceği bilinmeli, ürün yenisiyle değiştirilmelidir. Kullanılacak bölgede yara veya ameliyat izi varsa doğrudan temastan mutlaka kaçınılmalıdır. Üründen en iyi şekilde yararlanmak için iç çamaşırı gibi giysilerin üzerine yapıştırmak yerine doğrudan cilde temas edecek bölgeler seçilmelidir..

Vücut Isıtıcı Bant Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Başta soğuklardan kaynaklı olmak üzere, pek çok soruna çözüm üretmek amacıyla tasarlanan ve farklı kulanım alanlarına sahip ürün, soğuk algınlıklarına bağlı sorunların giderilmesi adına önemli bir işlev görür. Dağ sporları ve yürüyüş gibi aktiviteleri soğuk kış aylarında da yapmaya olanak veren vücut ısıtıcı polar ürünler, tek başına ya da dış giyim ürünlerin içinde ısıtıcı olarak kullanılabilir. Bisiklet, koşu gibi faaliyetler esnasında polar içerikli daha hafif ürünler önerilmesi yanında, dağcılık gibi zorlu şartlarda mücadele gerektiren durumlara uygun, sıcak tutan, hafif ve sırt çantasında taşınmaya uygun ürünler seçilebilir. Kış sporları arasında ayrı bir yeri olan kayak sporunu yaparken de ayaklarınızı sıcak tutacak kayak çorabı ve kan dolaşımının sağlıklı yapılması için kalın ürünler tercih edilmelidir..

Uzun yıllara dayanan profesyonel tecrübesi ve teknolojik yeniliklere olan duyarlılığı ile ihtiyaçları karşılayan Decathlon koleksiyonlarında, soğuk havalardan korunmanız için ihtiyacınız olan ürünlerin tamamını bulabilirsiniz.