Vücut Isıtıcıları

4 Adet Adet

Sıralama:

  • Seçiminiz: (0) Filtreleri kaldır
  • Beden

  • Fiyat

Ürününüz eklendi
Seçilen Ürünleri Karşılaştır (0/5)
Karşılaştırılacak hiçbir ürün yok
Karşılaştırıcınız dolu Lütfen bir ürün silin
Sil

Vücut Isıtıcıları

Vücut ısıtıcıları, kayak ve snowboard branşlarıyla ilgilenen tüm sporcuların mutlaka edinmesi gereken ekipmanlar arasında ilk sıralarda yer alır. En zorlu kış sporları arasında kabul edilen kayak ve snowboard, karlı zeminde ve açık alanda gerçekleştirilmeleri sebebiyle sağlığınız açısından çeşitli riskler barındırır. Vücut ısıtıcı, ayak ısıtıcı ve bant ısıtıcı türleri ise vücut ısınızı dengede tutar ve spor yaptığınız ortamdaki soğuk havanın sağlığınızı tehdit etmesini engeller. Kendinizi daima sıcak ve güvende hissetmenizi sağlayan ısıtıcı türleri, yüksek performansları sayesinde sağlığınızı korur ve rahatça spor yapabilmenizi kolaylaştırır. Her tarza ve her ihtiyaca yanıt veren birbirinden etkili ısıtıcı türleri ise Decathlon tarafından sizin için özel olarak üretilir.

Vücut Isıtıcı Bant ve Cep Sobası Nedir? Ne İşe Yarar?

Kayak ve snowboard sporlarında en çok kullanılan ısıtıcı türleri arasında ısıtıcı ped diğer adıyla cep sobası seçenekleri ön plana çıkar. Ayak ısıtıcı ped, el ısıtıcı ped, el ve ayak ısıtıcı ped gibi türleri bulunan pedler, ağırlıklı olarak kayak & snowboard eldiveni ya da kayak & snowboard çorabı gibi kıyafetlerin içine yerleştirilir ve dışarıdaki soğuk havanın teninize temas etmesini önler. Termal özellikte üretilen modeller, vücudunuzun daima sıcak kalmasını sağlayarak hipotermi kaynaklı sağlık sorunları yaşamanızı engeller. Isıtıcı bant türleri de en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Ayak ısıtıcı bant, vücut ısıtıcı bant, bel ısıtıcı bant gibi türleri bulunan ürünler, ilgili yerlere kıyafet üzerinden yapıştırılarak ya da sarılarak kullanılır. Cep sobası seçenekleri, yüksek kaliteleri sayesinde performansınız esnasında gerçekleşebilecek yağışlardan da korunmanızı sağlar.

Sert Hava Koşullarında Cep Sobası Kullanımı

Cep sobaları, kullanımı en kolay ekipmanlar arasında yer alır. Cep sobalarını etkili bir şekilde kullanabilmeniz için ürün paketini açmanız ve birkaç kez salladıktan sonra uygulamak istediğiniz alana kıyafetinizin üzerinden yapıştırmanız yeterlidir. Cep sobaları, yüksek etkili ürünler olduğu için doğrudan cilde uygulanmaları doğru değildir. Bu sebeple ısınmatik cep sobasını cilde en yakın kıyafet üzerine yapıştırılması önerilir. Yüksek ısı yayan cep soba türleri, uzun süre boyunca etki eder. Ortalama 5 ila 6 saat boyunca vücudunuzu başarıyla ısıtan ve kendinizi hem sıcak hem de güvende hissetmenize yardımcı olan cep soba türleri, sert havalarda tercih edebileceğiniz en etkileyici vücut ısıtıcıları arasında ilk sıralarda yer alır.

Vücut Isıtıcısı Pedler ve Bantlar Nasıl Kullanılır?

Vücut ısıtıcı ped ve bantlar, farklı özelliklere ve etkilere sahip ürünler oldukları için ayrı ortamlarda ve ayrı koşullarda tercih edilir. Ped türleri, daha olumlu hava koşullarında kullanılırken ısıtıcı bant seçenekleri ise en sert hava koşullarında tercih edilir. Her türlü kar maskesi, bere ve boyunluk modeliyle birlikte kullanabileceğiniz ped türleri, giyeceğiniz kıyafetlerin koruyucu etkisini artırır ve sağlığınız için daha yüksek bir koruma sağlar. Spor çamaşırlarınızın üzerine takabileceğiniz bant seçenekleri ise en sert hava koşullarında bile vücut ısınızı kolayca artırırken ideal fiyatları ile de öne çıkar. Son derece cazip olan ısı bandı fiyatları, bu etkili korunma yönteminden tüm kayak ve snowboard severlerin kolayca faydalanabilmesine imkân tanır.

Vücut Isıtıcı Ped ve Cep Sobası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kayak ve snowboard sporları için ped ve cep sobası satın alırken ürünleri kullanacağınız alanları mutlaka göz önünde bulundurmanız ve en uygun ısıtıcı seçeneğini tercih etmeniz önerilir. Yağışın aktif olarak devam ettiği, hava sıcaklığının eksi derecelerde hissedildiği ortamlar için bant türlerini, buzlanma sebebiyle soğukluğun hafiflediği ortamlarda ise ped türlerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca ped ve cep sobası modellerini, ısıtmak istediğiniz bölgeye özel olarak üretilmiş seçenekler arasından seçerek sağlığınızı maksimum seviyede koruyabilirsiniz. Birbirinden kaliteli tasarımları ve yüksek performanslarıyla size benzersiz bir deneyim sunan en kaliteli ısıtıcı seçeneklerini ise Decathlon’da bulabilirsiniz. Decathlon imzası taşıyan ürünler arasından istediğiniz modeli hemen seçin, kayak ve snowboard sporlarıyla ilgilenirken güvende kalmanın tadını çıkarın.