Bebek ve Çocuk Ürünleri

241 Adet Adet

Sıralama:

Ürününüz eklendi
Seçilen Ürünleri Karşılaştır (0/5)
Karşılaştırılacak hiçbir ürün yok
Karşılaştırıcınız dolu Lütfen bir ürün silin
Sil

Minik Yüzücülere Ürün Tavsiyelerii

Dalga seslerini bölen çocuk kahkahaları sahilin neşesidir. Decathlon'un minik yüzücüler için sunduğu geniş ürün yelpazesiyle artık tüm ihtiyaçlara cevap var.

Olmazsa Olmaz Bebek Yüzme Ürünleri Nelerdir?

Ebeveynler için minik bebeklerini suda yüzdürmenin verdiği keyif ve mutluluk tarif edilemez. Bununla birlikte birçok anne, bu keyifli anı yaşarken bir yandan da bebeklerinin konforu ve sağlığı için endişe eder. Doğru bebek yüzme ürünleri ile hastalanacağından korkmadan bebeğinizle keyifli anlar geçirebilirsiniz. Çocuk yüzme ürünleri söz konusu olduğunda ilk önce bebeğinizi zararlı güneş ışınlarından korumayı öncelik haline getirmelisiniz. Bebekler, üç yaşına kadar güneş ışınlarını gerektiği kadar yansıtamaz. Bu nedenle güneş, bebeklere yetişkinlere verdiğinden 2-3 kat daha zarar verebilir. Son yıllarda üretilen ve UV korumalı kumaşlarla dikilen mayo ile şapkalardan bebeğinize takmanız çok önemlidir. Bu kumaşlar ıslakken bile UV korumasına devam eder ve çabuk kuruma özelliğine sahiptir. Decathlon'un UV korumalı, cıvıl cıvıl renklerdeki çocuk yüzme giyim parçaları ihtiyacınızı karşılayacaktır. Özellikle yürüyebilen bebekler, sahilde ya da havuz kenarında farklı tehditlerle karşı karşıyadır. Kayıp düşmeleri ya da ayaklarına sivri bir cisim batması, bu tehditler arasındadır. Bu gibi riskleri azaltmak için çocuğunuza uygun bir deniz ayakkabısı giydirebilirsiniz. Bebeklere deniz ayakkabısı seçerken rahatlıkları için plastik malzemelerden kaçınılmalı, çabuk kuruyan kumaş malzemeler tercih edilmelidir. Bebeğinizi su üzerinde tutmaya yarayan bir yüzme yardımcısı kullanmayı tercih ederseniz, bebeğinizin vücudunun içinden kayamayacağı, oturaklı bir simit tercih etmelisiniz. Bu tür bebek yüzme ürünleri arasında seçim yaparken bebeğinizin kilosuna göre karar verebilirsiniz. Örneğin, 7 kilo altındaki bebekler bu tür simitlere konulmamalıdır. Bebeğinizi sudan çıkardıktan sonra üşümesini engellemek için vakit geçirmeden onu iyi su çeken, kapüşonlu bir havluya sarmalısınız. Bebeğinizi kurularken, banyo yaptırdığınız zamanlardan sonraki gibi önce başını sonra vücudunu kurulamalısınız. Decathlon'da bulabileceğiniz, çabuk giydirilebilen havlu pançolarla işiniz çok kolaylaşacaktır. Bebeğinizi yüzdürürken idrar ve dışkı sızıntılarını engelleyen tek kullanımlık bebek bezlerine de ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

Yüzmeyi Seven Miniklerimiz İçin Çocuk Yüzme Ürünleri

Çoğu çocuk, denize girmeyi dört gözle bekler ve fırsatını bulunca denizden çıkmak istemez. Bu nedenle mayoları çok zor kurur. Çocuk yüzme giyim ürünleri, çabuk kuruyan ve UV korumalı kumaşlardan yapılmış olmalıdır. Şapka ve havluda da bebek ürünlerinde anlatıldığı gibi özellikler aranmalıdır. Çocuklar yüzmeyi öğrenip nefes kontrollerini sağladıktan sonra su altı dünyasını merakla keşfetmeye başlar. Çocuğunuzun bu özel deneyim için su almayan ve buğu yapmayan bir su altı gözlüğüne sahip olması gerekir. Bu amaçla, çocuğunuzun dalarken hem ağzından hem de burnundan nefes almasını sağlayan, 180 derece görüş açısına sahip olan ve kolay giyip çıkartılabilen Easybreath su altı keşif maskesini ona hediye edebilirsiniz. Çocuğunuz yüzmeyi seviyor fakat dalmaktan korkuyorsa ona su altı dünyasını tanıtmanın farklı yolları da var. Decathlon'da bulunan OLU 100 su altı keşif aksesuarı ile çocuğunuz korkmadan ayakta dururken su altı canlıları hakkında gözlemler yapabilir. Çocuğunuzun kas gelişimini desteklemek için de birçok çocuk yüzme ürünü edinebilirsiniz. Daha hızlı yüzmek isteyen çocuklarınız, özellikle el ve ayak paletleriyle kazandıkları hıza çok şaşıracak. Yüzmeyi henüz öğrenememiş meraklı minikler ise kendi tercihlerine göre ister simit, ister kolluk isterse de su kemeri ile suyun üzerinde kalabilir. Decathlon'da çok farklı seçeneklerde yüzme yardımcıları bulunur. Bebek yüzme giyim denildiğinde akla gelen ilk markalardan olan Decathlon'un geniş ürün yelpazesi ile çocuklarınızla birlikte yazın her gününde unutulmaz anılar yaşamanız dileğiyle...