Mayolar

50 Adet Adet

Sıralama:

Ürününüz eklendi
Seçilen Ürünleri Karşılaştır (0/5)
Karşılaştırılacak hiçbir ürün yok
Karşılaştırıcınız dolu Lütfen bir ürün silin
Sil

Yüzme, vücuttaki bütün kasları çalıştıran spor dallarının başında geliyor. Yaş fark etmeksizin herkesin yapabileceği spor için mevsim ayrımı da bulunmuyor. Açık ve kapalı yüzme havuzlarında sporunuzu gerçekleştirebilirken, yaz mevsimi ile spora denizde devam edebilme şansınız bulunuyor. Ancak, düzenli olarak yüzmek için bazı ihtiyaçlarınızı karşılamanız gerekiyor. Deniz veya havuzda yüzerken, sporunuzdan tam performans almanız için bazı aksesuarlar satın almanız oldukça önemli oluyor. Yüzme sporuna başlamadan önce araştırmanız gereken ilk şey ise mayo modelleri. Yaşınıza, vücudunuza ve tarzınıza uygun bir model seçmek için önerilerimizi dikkate alabilirsiniz.

Toparlayıcı Mayo Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kadın mayo ve bikini çeşitleri gerek desenleri gerekse de özellikleri ile oldukça fazladır. Her vücut tipine uygun bayan mayo modelleri bulunuyor. Toparlayıcı mayo modelleri, hem hareket kabiliyetini artıran hem de vücutlarındaki bir bölgenin görünümünden rahatsız olan kişiler için ideal bir mayo tipidir. Özellikle göbek, basen veya kalça bölgenizde fazlalık olduğunu düşünüyorsanız toparlayıcı mayo ve bikini çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. Bu tip mayolar, ilgili bölgelerdeki kusurları kapatırken göğüs bölgesinde bir sarkma oluşmasını da engeller. Uzun süre kullandığınızda, vücudunuzda toparlanma olduğunu fark ederek dilerseniz daha sonra normal bikini ve mayolara geçiş yapabilirsiniz. Mayo ve bikini seçerken kilo fazlanızın olduğu bölgelere denk gelen desenleri büyük veya canlı renklerdeki desenlerden seçmeyerek vücudunuzu daha orantılı gösterebilirsiniz. Decathlon'da bulunan toparlayıcı mayolar, rahatlık ile kavramayı birleştiren, vücudu şekillendiren modellere sahiptir. Toparlayıcı mayoların bir kısmı etekli modeller içerir. Bu modeller kalçalarınızı daha sıkı göstereceği için fit görünmenizi sağlarken aynı zamanda kendinizi daha feminen hissetmenizi sağlar. Göbek kısmını düz gösteren bu mayolar, göğüs kısmınızı da daha dik ve dolgun bir görünüme kavuşturur. Ayrıca bu mayolar, çabuk kuruduklarından da kolay kullanım sağlar. Decathlon tüm bu avantajları bütçenizi sarsmadan, uygun mayo fiyatları ile sunar.

Hangi Sporlarda Toparlayıcı Mayo Kullanılabilir?

Bayan sporcu sütyeni olmadan spor yapmak boyun, göğüs ve sırt ağrılarına neden olabilir ve göğüsteki dokulara dönüşü olmayan zararlar verebilir. Doğru kalıplarda tercih edeceğiniz sütyenlerle ağrılarınızın önüne geçebileceğiniz gibi sarkmaları engelleyebilirsiniz. Spor yaparken diğer sütyenlere göre daha estetik bir duruş sergilersiniz. Eğer sütyen kullanmaktan hoşlanmayan bir kadınsanız spor yapmasanız dahi yok hissi verir. Günlük evde, iş yerinde, parkta, sokakta her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bazı modelleri gün içinde tişörtsüz de kullanabilir. Bu özelliği sayesinde hareketlerinizi daha da esnek hale getirebilirsiniz. Özellikle göğüs arasında biriken terin, pişik ve kaşıntı yaratmaması için doğru spor sütyenin seçilmesi birçok olumsuz etkiyi de ortadan kaldırır. Elastik kumaşlardan yapılan spor sütyenleri sayesinde sporunuzu hareket özgürlüğünüzü koruyarak yapmanız mümkün olur. Spor yaparken ya da gün içinde aktivite temposunun arttığı zamanlarda sütyeninizi çekiştirmenize, sürekli göğsünüzü toplamanıza gerek kalmaz. Zira sporcu sütyen modeli göğüslerinizi oldukları yere sabitler. Ne aşağı ne yukarı olduğu yerde durarak görüntü kirliliğine engel olur. 

Hangi Sporlarda Toparlayıcı Mayo Kullanılabilir?

Mayo ve bikini modelleri havuz ve denizde yapacağınız yüzme sporunda kullanılıyor. Ancak, yüzme sporu ile birlikte sörf, su topu, jet ski, kano, yelken, kürek, dalış, su kayağı ve rafting gibi sayısız su sporunda da mayo giymelisiniz. Toparlayıcı mayo modellerinin bazıları başlangıç seviyesinde yüzme sporu ile ilgilenen kişiler için uygunken bazıları ise orta ve üst seviyelerdeki sporlarda daha rahat kullanılma imkanı sağlıyor. Spor yaparken kendinizi içinde tamamen rahat hissedeceğiniz mayo modellerinden birini seçmeniz gerekiyor. Bu mayo çeşitlerinden biri de toparlayıcı mayo modelleridir. Mayo giyerek yaptığınız birçok su sporundan tam randıman alır ve rahat edersiniz. Toparlayıcı mayo modelleri ile yüzdüğünüzde, vücudunuz daha fit görüneceği için dikkat çekici görünürsünüz. Ayrıca, kendinizi rahat hissedeceğiniz için de sporunuzu düzgün bir şekilde yapar ve sıkıntı çekmezsiniz. Sörf gibi adrenalini fazla su sporları ile ilgileniyorsanız ve kilonuzun fazla olduğunu düşünerek kendinizi engelliyorsanız toparlayıcı mayo modelleri ile bu duruma son verebilir, rahatlıkla kendinize yeni bir hobi edinebilirsiniz. Bayan yüzme ürünleri arasında en önemli yere sahip olan mayo modellerinden toparlayıcı mayo çeşitleri, spor yaparken de hayatınızı kurtarıyor. Kilolu olduğunuzu düşünüp, denize ve havuza girmeyerek, spor yapmaktan geri kalıyorsanız toparlayıcı mayo modelleri imdadınıza yetişiyor. Decathlon farklı desen ve renklerde toparlayıcı mayo modelleri ile sizi spor yapmaya teşvik ediyor. Yüzme, sörf, kano gibi macera içerikli onlarca sporu seçtiğiniz bir model ile yapabilirsiniz. Hemen Decathlon.com.tr veya Decathlon mağazalarından toparlayıcı mayo modellerini inceleyebilir, farklı desen ve renk seçeneklerine sahip mayolardan dilediğinizi edinebilirsiniz.