Easybreath Maske ve Aksesuarlar

9 Adet Adet

Sıralama:

Ürününüz eklendi
Seçilen Ürünleri Karşılaştır (0/5)
Karşılaştırılacak hiçbir ürün yok
Karşılaştırıcınız dolu Lütfen bir ürün silin
Sil

Easybreath Su Altı Keşif Maskesi

Easybreath su altı keşif maskesi, deniz tutkunlarının en sık tercih ettiği ürünlerin başında yer alıyor. Yapısı ve özellikleri ile kullanıcıların beğenisini toplayan Easybreath maske, son zamanlarda üretilen en kapsamlı su altı ekipmanları arasındadır. Üst düzey teknolojik özellikler ile tasarlanan maske, kaliteli malzemesi ile kullanıcılara uzun süre kullanım avantajı sunar.

Easybreath Maskeyi Diğer Maskelerden Ayıran Özellikler Nelerdir?

Easybreath deniz maskesi, sahip olduğu özellikler bakımından standart deniz maskelerinden daha farklıdır. Diğer maske tiplerine göre daha kullanışlı olması tüketici tercihlerini kendisine yöneltir. Ürünün en belirgin özelliği, buğu oluşumunu engelleyecek bir sisteme sahip olmasıdır. Bu özellik sayesinde nefes alıp verirken ortaya çıkan hava, maske camlarında buğu oluşumu olmadan şnorkel vesilesiyle dışarı atılır. Bu sayede su altı keşfi, sorunsuz ve keyifli bir şekilde yapılır. Ayrıca suyun içeri girmesini engelleyen yapısı da ürünü kullanışlı kılan diğer özelliklerden biridir. Bunun yanı sıra Easybreath keşif maskesi, su altında konuşma imkanı da sunar. Yüzücü maskesi, aktif olarak dalış yapan kişiler için oldukça önemlidir. Bu nedenle seçim yaparken de hassas davranmak gerekir. Easybreath maske tipinin iki farklı boyunun bulunması, kullanıcının kendisine en uygun ürünü kolaylıkla bulmasını sağlar. Yetişkin boyutlarının yanı sıra çocuk boyutları da bulunur. 10 yaş üstü çocuklar, gençler ve kadınlarda S / M bedeni, erkeklerde ise M / L bedeninin kullanılması önerilir. Easybreath su altı keşif maskesi ile dalış yaparken özenli davranılması tavsiye edilir. Maske ile yüzerken dalışa geçildiğinde hava akışı kesildiğinden başı belirli bir açıda tutmak ve su yüzeyine yakın olmak gerekir. İçerisinde bulunan hava miktarı diğer maskelere oranla daha fazla olduğundan dalış esnasında hava akışı kesildiğinde dahi nefes vermeye olanak tanır. Derinlik arttıkça yüze uygulanan basınç yükseleceği için, 1 metreye kadar olan derinliklerde dalış yapılması önerilir.

Easybreath Su Altı Keşif Maskesi Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Easybreath su altı keşif maskesini kullanırken bazı hususların göz önünde bulundurulması gerekir. İlk olarak hangi amaçla kullanılacağı belirlenmelidir. Easybreath keşif maskesi, bir metreden daha az derinlikteki yerlerde kullanıldığından dalış yapılacak yerin buna göre belirlenmesi önemlidir. Bunun dışında dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri de kumlardır. Kumlar, Easybreath su altı keşif maskesinin camının çizilmesine neden olabilir. Bu yüzden maskenin kumdan uzak tutulması önerilir. Olası bir durumda maskeye kum girmesi halinde, öncelikli olarak maskenin ve diğer ekipmanların kumdan arındırılması gerekir. Şnorkelin içerisinde kum kalması durumunda, su tahliye sistemi yıkanabilir. Bu nedenle maskenin ve şnorkelin tamamen durulandığından emin olunmalıdır.Easybreath keşif maskesini kullanırken yüze tam oturduğundan emin olunmalıdır. Maske takıldığı zaman her iki yanları kontrol edilmeli ve kayışlarından sıkıca sabitlenerek cilde yapışması sağlanmalıdır. Bu şekilde bir kullanımda maske ile ten arasında boşluk oluşmadığından, rahat nefes alımı ve doğru bir kullanım gerçekleştirilmiş olur. Uzun sakal ve salık saçlar, maskenin tenden uzaklaşmasına ve içerisine su girmesine neden olacağından Easybreath su altı keşif maskesini kullanırken saçların toplu olması tavsiye edilir. Ayrıca maske 18°C ve üzeri sıcaklıklarda kullanıma daha uygundur. Çünkü sahip olduğu buğu önleyici sistem bu sıcaklıkların üzerinde daha aktif olur. Maske kullanımı sırasında bu özelliğin aktif olması, özellikle sık sık dalış yapan kullanıcılar için konforlu bir kullanım olanağı sunar. Easybreath su altı keşif maskesi, kullanım önerilerine dikkat edildiği takdirde güvenli ve pratik bir şekilde kullanılabilir. Size de sadece su altının eşsiz güzelliklerini keşfetmek kalır.