Easybreath Maske ve Aksesuarlar

13 Adet Adet

Sıralama:

EASYBREATH MASKE VE AKSESUARLAR

Dünyadaki birçok farklı yaşam formunun kaynağı olan denizlerin altı, en fantastik filmlere bile taş çıkaracak görsel zenginliğe sahiptir. Kıyada yapacağınız basit bir su altı gezintisinde bile harikulade manzaralarla karşılaşırsınız. Bu deneyimi bir kez yaşayanların bir daha vazgeçememesi de bu yüzdendir. Decathlon'un herkese bu sporu sevdirmek için tasarladığı Easybreath maske, su altında mükemmel görüş ve rahat nefes demektir. 

Easybreath Maske Nedir?

Easybreath deniz maskesi, tasarımı ve kalitesiyle kısa sürede popüler hale gelen yeni nesil su sporu ekipmanıdır. Şnorkel ve gözlüğün bütünleşik yapıda olmasıyla ön plana çıkan Easybreath keşif maskesi, her yaştan su altı meraklısı için uygundur. Yüzün tamamını kavrar, özel tasarım şnorkel sistemi yardımıyla nemi tasfiye ederek geniş açılı camda buğulanmayı önler. Ayrıca standart maskelerden farklı olarak su altında konuşmaya olanak veren yapısıyla da ön plana çıkar. 

Easybreath Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Kullanıcının yüz ölçüsüne uygun maske tercih etmek, hem konforu, hem de performansı artırır. Easybreath maske çocuk kullanıcılar da gözetilerek tasarlandığı için farklı ölçülerde üretilmiştir. Genellikle S beden 10 yaş altı, M beden 10 yaş üstü için uygundur. M ve L beden Easybreath yetişkin erkek kullanıcılara hitap eder. Yetişkin kadınlara ise daha çok M beden uyum sağlar. Eğer su altı geziniz sırasında su geçirmez kameranızla çekim de  yapacaksanız, ellerinizin serbest kalması için bu ürüne özel üretilmiş kamera sabitleme aparatı edinmeyi de ihmal etmeyin.

Easybreath Su Altı Dalış Maskesi Özellikleri Nelerdir?

Sabit şnorkelin doğru tasarımı ve camın geniş görüş açısı, başınızı geriye yaslamanıza gerek bırakmaz ve uzun gezilerden sonra oluşabilecek boyun ağrılarının önüne geçer. Karada olduğu kadar rahat konuşmaya olanak sağlayan ağız bölgesi sayesinde sesli su altı çekimleri yapabilir, gezi arkadaşlarınızla irtibat kurabilirsiniz. Easybreath maskenin özellikleri, su altıyla yeni tanışan çocukları sesli talimatlarla yönlendirmeye olanak sağladığı için ailece yapılacak dalışlar daha eğlenceli ve güvenli hale gelir. 

Easybreath Maske Kullanırken Nelere Dikkat Etmeli?

  • Konforlu bir su altı gezisi için maskenin su almaması çok önemlidir. Bu hassasiyet gözetilerek üretilen Easybreath’in yan bantlarının görevini yapabilmesi için uzun saç veya sakalın maskeyle yüzün arasına girmemesi gerekir. Saçlarınız uzunsa dalmadan önce toplarsanız, saçınızın bir yere takılma riskini ve camın önüne gelerek seyir zevkinizi bölme ihtimalini de engellemiş olursunuz.
  • Kum; maskenizin camının çizilmesine, su izolasyonu sağlayan yan bantların sızdırmasına ve borunun tıkanmasına sebep olabilir. Bu sebeple maskenizi plaj kumundan uzak tutmaya gayret edin ve kumlandığında durulamayı ihmal etmeyin. 
  • Tuzlu suyun birçok malzeme üzerinde olduğu gibi maskeniz üzerinde de yıpratıcı etkisi vardır. Daha uzun ömürlü kullanım için denizden çıktıktan sonra tatlı suyla yıkayın. Temizlik esnasında basit bulaşık deterjanları veya sabun yeterli olacaktır. Aşındırıcı sert kimyasallar, asidik sıvılar kullanmaktan kaçının.
  • Bu ürün 1 metre derinliğe kadar ineceğiniz yüzey gezileri ve 18 derecenin üstü su sıcaklığı için uygundur. Derin dalışlarda basınç etkisi gözetilerek camı yüze daha yakın, hava haznesi daha dar dalış maskesi tercih etmek gerekir.

Easybreath Maske Fiyatları Ne Kadar?

‌Easybrath maske fiyat, kalite, performans gibi kriterler göz önünde bulundurularak değerlendirildiğinde de takdir toplayan bir üründür. ‌Decathlon ürün yelpazesindeki su sporları ayakkabıları, paletler ve dalış elbisesi seçenekleri arasından kendinize takım oluştururken henüz su altı dünyasıyla tanışmamış eşinizi, çocuğunuzu, belki de anne babanızı bu spora ısındırmak için hediye olarak uygun fiyatlı bir ‌Easybreath maske de alabilirsiniz.