Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
10
Adet Adet

Kolay Kurulumlu Çadır

Sıralama:

  • Seçiminiz: (0) Filtreleri kaldır
  • Kampçı Sayısı

  • Fiyat

  • Kullanıcı Yorumu

Ürününüz eklendi
Seçilen Ürünleri Karşılaştır (0/5)
Karşılaştırılacak hiçbir ürün yok
Karşılaştırıcınız dolu Lütfen bir ürün silin
Sil

Kolay Kurulumlu Çadır

Havaların güzelleşmesiyle doğaya çok daha yakın olma dürtünüz kıpırdanıyor olabilir. Her zaman uyandığınız yatağınızdan farklı bir yerde, doğanın tam da ortasında uyanmanıza güvenli şekilde izin verecek, üstelik kolay kurulumlu çadır modelleri, huzurlu bir doğa tatilini son derece pratik şekilde sunuyor. Arpenaz ve ‌Arpenaz Fresh&Black çadırlar, direkleri ve kendi kendine ayakta durabilen hafif yapısıyla ilk kez çadır kuranlar için bile son derece zahmetsiz oluyor.

Kolay Kurulumlu Çadırların Sahip Olduğu Temel Özellikler

Kamp çadırı çeşitleri arasında çok tercih edilen Arpenaz kamp çadırı modelleri, kolay kurulumları ve kullanışlı olma özellikleriyle öne çıkıyor. Tüm dayanıklılık ve su geçirmezlik testlerinden başarıyla geçen çadırlar 2, 3, 4 kişilik ya da 5 kişilik aile çadırı tasarımlarıyla ister çift olarak ister aile boyu şeklinde kamp yapma imkanı sunuyor. Hafif yapısıyla kolayca taşınabilen çadırlar, kamp yerinizi çadırınızı gezdirerek seçmenize imkan tanıyor. Kılıflarında da oldukça az yer kaplayan çadırlar her yere sığabiliyor. Çadır modelleri rüzgarlı döner platform testinden geçen dayanıklı yapısıyla her hava koşulunda güvende ve konforlu hissettiriyor. Su geçirmezlik özelliğine de sahip ‌Arpenaz kamp çadırı çeşitleri, polyester dış tente, polietilen zemin matı, ısıyla yapıştırılan su sızdırmaz dikişleriyle yağmuru içeri almıyor, size de güvenli ve kuru bir şekilde yağmur damlalarının çadır üzerinde çıkardığı sesi dinlemek kalıyor. Dış tentenin altında yer alan odanın nefes alan polyester bileşeni iç yüzeyde biriken su damlalarının rutubet oluşturmasını önleyerek taze havayı her zaman içeride tutuyor. Çadır içindeki alanın verimli kullanılması için içeride en fazla 60 cm genişliğinde kendi kendine şişen kamp matı ya da ‌trekking matları kullanılması önerildiğini de hatırlatmakta fayda var. Günün herhangi bir saatinde serin ve karalık ortamda uyuma ihtiyacı olan bir kamp severseniz ‌Arpenaz Fresh&Black kamp çadırı modelleri tam size göre. Patentli Fresh&Black dış kumaşı ile gün ortasında bile çadırın içini %99 oranında karanlığa bürüyen tasarımlar uykunuzu tam olarak almanızı, dinlenerek uyanmanızı sağlıyor. Isı azaltma özelliğiyle de ortamı serin tutan, havalandırmalı ve sineklikli Fresh&Black kumaşlı kolay kurulumlu kamp çadırı çeşitleri doğada zahmetsiz bir kamp deneyimi için birebir.

Fresh&Black ve ‌Arpenaz Çadırları Diğer Kamp Çadırlarından Ayıran Özellikler

‌Arpenaz ve Fresh&Black kamp çadırı modelleri, çadırınızı kurarken zaman kaybetmek istemiyorsanız tam size göre. Kendi kendine ayakta durabilen kubbe yapıları ve direkleri sayesinde çok pratik bir şekilde kurulup kaldırılabilen kamp çadırı modelleri, diğer çadırlara kıyasla çok daha fonksiyonel bir deneyim sunuyor. Kolay kurumlu yapılarının desteklediği hafif olma özellikleri ise yine farklılık yaratan özellikler arasında arasında bulunuyor. Kamp yeri ararken elinizde ya da sırt çantanızda tuttuğunuz çadırınızla ortamı keşif sürenizi uzatabiliyor, çadırınızın ağırlığı yüzünden acele etmek zorunda kalmıyorsunuz. Dış tenteler desteğiyle rüzgar ve su geçirmezlik özelliği bulunan çadırlar, hafif ve basit iskelet yapılarına rağmen bu performansı gösterebildiği için diğer çadırlar arasında öne çıkıyor. Temelinde aynı kolay kurulum yapısına sahip olan büyük boy ‌Arpenaz çadırlar ise içinde ayakta da durmaya imkan tanıyacak aile boyu tasarımlarıyla kalabalık bir şekilde kamp yapmaya gidenler için tercih sebebi. Hem dayanıklı ve fonksiyonel hem de geniş tasarımlı ve uygun fiyatlı olan çadırlar diğer çadırlar arasında öne çıkıyor. ‌Arpenaz çadırların Fresh&Black teknolojisi ise bir diğer fark yaratan özellik olarak dikkat çekiyor. Bu teknolojiyle gün ışığında bile %99 karanlık ve serin ortam yaratan tasarım kolay kurulum, hafif yapı ve ısı azaltma teknolojisiyle birleşince çadırlar arasında ayrışan modellerden oluyor. ‌Arpenaz kamp çadırı modelleri doğa içinde kaliteli zaman geçirip konaklamak isteyenler için çok ideal. ‌Arpenaz çadırları diğer çadırlardan ayıran en önemli özelliklerden biri de fiyat performansının fonksiyonelliği ve kalitesine göre çok iyi olması. ‌‌Arpenaz çadır fiyatları, sahip olduğu özelliklere bakıldığında çok uygun tekliflerle sunuluyor.