Pilates Taytları ve Eşofman Altları

24 Adet Adet

Sıralama:

Ürününüz eklendi
Seçilen Ürünleri Karşılaştır (0/5)
Karşılaştırılacak hiçbir ürün yok
Karşılaştırıcınız dolu Lütfen bir ürün silin
Sil

Bayan Pilates Taytı ve Kadın Eşofman Altları

Evinizde ya da spor salonunda pilatese başlamak için mutlaka bir pilates taytı ya da uygun bir eşofman altı almanız gerekir. Kadınlar için egzersiz kıyafetleri söz konusu olduğunda onlarca renk ve model arasından seçim yapmak oldukça zordur. Decathlon pilates taytları pilatese gönül veren herkes için şık ve rahat tasarımıyla harika seçenekler sunar. Pilates yaparken bedeninize uyan pilates eşofmanı ya da pilates taytlarını tercih etmeniz; hem sizin hem de eğitmeninizin vücut hatlarının belirgin bir şekilde görünmesi ve dolayısıyla hareketin nasıl yapıldığının fark edilebilmesi için oldukça önemlidir.

Kişisel rahatlığınıza ek olarak vücudunuza oturan giysiler eğitmeninizin hareketlerinizi daha iyi tanımasına ve iyileştirme önerileri sunmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle iyi görünen, rahat hissettiren ve üstelik egzersizin nasıl yapıldığını doğru bir şekilde yansıtan bir tayt ya da eşofman altı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hangi spor kıyafetin "en iyi" olduğuna karar verme kriterleri kişiden kişiye değişiyor ancak pilates eşofman altı ya da taytı seçerken göz önünde bulundurulması faydalı olan bazı kriterler olduğunu unutmamak gerekir.

Rahatlıktan Taviz Vermeyin

Pilates kıyafetleri tercih ederken süsleme, kayış, bağcık gibi pilates yaparken yaylara veya ekipmanlara takılabilecek tayt ya da eşofman altlarından uzak durulmalıdır. Pilates egzersizleri yaparken düz dikişli, basit, temiz çizgiler seçmek egzersiz esnasında size rahatlık sağlar. Aynı şekilde yer çekimine karşı gelmeniz gereken hareketleri yaptığınızda tayt ya da eşofmanınızın bacaklarınızda toplanmaması da hareketleri doğru yapabilmeniz açısından önemlidir. Tüm bunlara ek olarak seçeceğiniz taytın bel kısmının yumuşak, yüksek ve düz olması zor hareketleri yaparken nasıl göründüğünüz endişesini ortadan kaldırır, sadece harekete odaklanmanıza yardımcı olur. Decathlon pilates taytı bacaklarınızı sıkmadan tam olarak kavrayarak her hareketi özgürce yapmanızı sağlar.

Farklı Renk Alternatifleri

Spor yaparken en çok tercih edilen renk siyahtır. Fakat sürekli spor yapanların artık farklı renk alternatifleri aradığı da bir gerçek. Decathlon pilates tayt modelleri farklı renk alternatifleriyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Siz de cesur ve renkli grafik tasarımları egzersizlerinizde kullanmayı tercih edenlerdenseniz mavi, mor, yeşil gibi renkli ürün yelpazesini keşfetmek için Decathlon internet sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Dayanıklı ve Esnek Taytlarla Özgürlüğü Hissedin

Yoğun olarak esneme hareketlerinin çeşitli kombinasyonlarından oluşan pilates egzersizleri sırasında vücuda otururken hareketlerinizi kısıtlamayan taytları tercih etmek önemlidir. Pilates taytı ya da pilates eşofman altı modelleri genellikle vücudu saracak şekilde tasarlanır. Vücudu sararken sıkmayan ve dayanıklılığı yüksek olan modeller için doğru kumaşları tercih etmek gerekir. Daha çok pamuklu kumaşlarla elde edilen bu esneklik, hareket kabiliyetinizi yükseltir. Nefes alabilen bu kumaşlar teri vücudunuzdan atmanızı sağlayarak çabucak kurur ve egzersiz esnasında ıslaklıkla birlikte rahatsızlık hissetmenize engel olur. Egzersiz yaparken özgür hissetmenizi sağlar.

Pilates egzersizleri sırasında spor kıyafetleriniz gerilir, sürtünür ve tere maruz kalır. Tüm bu durumlara karşı dayanıklı tayt, eşofman altı ya da şortları tercih ederek şık, kullanışlı ve dayanıklı pilates kıyafetleri oluşturabilirsiniz. Hangi sporla ilgilenirse ilgilensin sporcunun sağlığını, rahatlığını, konforunu ve şıklığını önemseyen Decathlon pilates yapanları da unutmuyor. Kriteriniz ne olursa olsun pilates taytı almadan önce esneklik, yumuşaklık ve dayanıklılığın bir arada sunulduğu tayt modelleri için Decathlon internet sitesini ya da size en yakın Decathlon mağazalarından birini mutlaka ziyaret edin.