Sahte Yemler

66 Adet Adet

Sıralama:

Ürününüz eklendi
Seçilen Ürünleri Karşılaştır (0/5)
Karşılaştırılacak hiçbir ürün yok
Karşılaştırıcınız dolu Lütfen bir ürün silin
Sil

SAHTE YEMLER

Sahte yem çeşitleri, balıkları oltanızın etrafına çekmenizi kolaylaştıracak en etkili ürünler arasında yer alıyor. Çeşitli deniz canlılarının görünümünde üretilen sahte yem modelleri, su altında son derece gerçekçi bir görünüm sergiliyor ve balıkları cezbedecek bir koku yayarak avlanma içgüdülerini harekete geçiriyor. Sahte balık yemi seçenekleri, avlanmaya çalışan balıkların oltanıza takılmasını sağlayarak kısa sürede çok sayıda balık tutabilmenizi mümkün hâle getiriyor. Farklı balık türleri için farklı görünüm ve kokularda üretilen sahte balık yem seçenekleri, hem yeni başlayanlar hem de deneyimli balıkçılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. 

Sahte Yem Nasıl Bağlanır?

Sahte yem çeşitlerinin bağlanma şekli, ürünlerin malzemesine göre değişiklik gösteriyor. Sahte balık çeşitleri, ağırlıklı olarak silikon malzemeden üretilirken daha büyük boyutlu balıkları avlamak içinse jig adı verilen metal malzemeden üretilmiş seçenekler tercih ediliyor. Sahte silikon yem çeşitleri, yumuşak bir dokuya sahip olduğu için çaparilere doğrudan geçirilebiliyor. Daha dayanıklı bir yapı sergilemesi istenen sahte silikon balık yemleri, klipsli ya da delikli olarak üretiliyor ve bu noktaların çapariye bağlanmasıyla birlikte ürünler kullanıma hazır hâle geliyor. Jig sahte yem çeşitleri ise uç bölümlerinde yer alan kancaları aracılığıyla çaparilere ve olta iğnelerine kolayca geçirilebiliyor. Sahte balık seti çeşitleri, dileyen kullanıcılar için farklı türdeki yemleri de bir araya getiriyor. Bu sayede hem sahte silikon balık hem de sahte jig balık türlerini aynı anda kullanma şansınız bulunuyor. Farklı bağlanma şekillerine sahip olan sahte yem ile balık tutma işlemlerini gerçekleştirmeniz için çok sayıda çapari edinmeniz öneriliyor.  

Sahte Yem Nasıl Uzağa Atılır?

Sahte balık ile avlanma işlemleri, dilerseniz kıyıda, dilerseniz de denize açılarak gerçekleştirebilirsiniz. Kıyıda balık avlamak için kimi zaman suni yem çeşitlerini uzağa fırlatmak gerekebiliyor. Sahte maket balık çeşitlerini uzağa fırlatmanın en etkili yolları arasında ise metal alaşımlardan üretilmiş sahte balık türlerine yönelmek geliyor. Metal maket balık çeşitlerini kullanamadığınız durumlarda, olta takımınıza ağırlık bağlamanızda yarar bulunuyor. Olta kurşunları, misinanızın daha ağır bir yapı sergilemesine imkân tanıyor ve bu sayede ipi ileri fırlatmanız durumunda son derece uzak noktalara kadar ulaşabiliyor. Bu sayede silikondan üretilmiş sahte balık çeşitleri ile denizin açıklarındaki balıkları kolayca yakalamanız mümkün hâle geliyor.  

Sahte Yem ile Hangi Balıklar Yakalanır?

Sahte balık çeşitleri, farklı balıkları kolayca yakalayabilmeniz amacıyla tasarlanıyor. İstavrit, levrek, karides gibi farklı türler için özel olarak üretilen sahte yem seti çeşitleri, tek tek veya set hâlinde satılıyor. İstavrit sahte yem, levrek sahte yem ve sahte karides yem çeşitlerinden oluşan sahte yem takımı modelleri, aynı anda çok sayıda farklı balık türünü yakalayabilmenizi de mümkün hâle getiriyor. Sahte yem takımı çeşitlerinde ayrıca daha kolay bir sahte yem kullanımı sağlayan kurşunlar ve kutular da yer alıyor. Sahte balık kutusu seçenekleri, farklı boyutlarda tasarlanabiliyor. Küçük boyutlu kutular, çantalarınıza kolayca sığabilmeleri sayesinde kullanım kolaylığı sağlarken büyük boyutlu sahte yem kutusu çeşitleri ise çekmeceli tasarımları sayesinde farklı yem türlerinizi kolayca gruplandırabilmenize olanak tanıyor.  

Sahte Yem Fiyatları Nelerdir?

Sahte yem fiyatları, ürünlerin boyutlarına, set içeriklerine ve malzemelerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Decathlon imzası taşıyan ürünlerin fiyat seçenekleri ise son derece ideal olmalarıyla beğeni topluyor. Decathlon tarafından size sunulan sahte balık fiyatları, çok sayıda ürünü aynı anda kolaylıkla satın alabilmenize ve böylece benzersiz bir balık tutma deneyimi yaşayabilmenize olanak tanıyor. Birbirinden kaliteli balıkçılık ürünleri ve spor aksesuarları satın almak istiyorsanız, hemen Decathlon'un seçeneklerine göz atabilirsiniz. Yüksek kalitedeki ürünlerle benzersiz bir spor ve outdoor deneyimi yaşayabilir, hem denizleri hem de kendi sınırlarınızı rahatlıkla aşabilirsiniz.