Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz

Günübirlik Doğa Yürüyüşü

Hiking genel olarak günübirlik doğa yürüyüşü anlamına gelir. Trekking’den temel farkı bu olarak söylenebilir. Günübirlik olarak dağ veya doğa yürüyüşü yapılabilir. Şehir hayatının gürültü ve stresinden uzaklaşmak, doğayla baş başa vakit geçirmek isteyenlerin büyük bir zevkle yapacağı hiking sporu doğal güzellikleri yeniden keşfetmenizi sağlayacaktır. Hiking her mevsimde rahatlıkla gerçekleştirilebilmekte ve çok az tehlike barındırmaktadır.

Ekipman Çok Önemli!

Tecrübeli bir yürüyüşçü veya amatör olsanız da, bu açık etkinliğinin uygulanması, uygun ekipmanların seçimini gerektirir.
Yürüyüş sırt çantası; kişisel eşyalarınızın depolamasına olanak tanıyan ve aynı zamanda hem su hem de besin maddelerini rahatça taşıyabilirsiniz.
Yürüyüş parkurlarındaki yürüyüşleriniz sırasında bir çift yürüyüş botu size gerekli güvenlik ve konforu sağlayacaktır.
Ayrıca, rotayı güvence altına almak, aynı zamanda kasları ve eklemleri rahatlatmak için özellikle yararlı olacak batonlar da vardır.
Aynı zamanda hava koşullarına göre kıyafetleriniz su geçirmez ve termal özelliklerde olması sağlınız ve yürüyüşünüzün konforu açısından önemlidir.

 
 

QUECHUA
ARPENAZ 20 SIRT ÇANTASI

 
 

Günübirlik doğa yürüyüşünde
bel destekli çanta kullanmanın faydaları

Sağlıklı yaşamın en önemli tamamlayıcısı olan sporun faydaları keşfedildikçe, spora olan ilgi artmaya, spor yapmak için daha çok çeşit, daha yeni seçenekler ve alanlar araştırılmaya başlanıyor. Günümüzde birçok sporsever, salon sporlarını tercih ederken; maceraperestler ile yenilik ve heyecan peşinde koşanlar, doğa yürüyüşlerini tercih ediyor. Sporun her çeşidi yararlı olmasına rağmen; açık havada yapılan sporların, kişiyi hem bedenen hem de ruhen daha mutlu ve özgür hissettirdiği, yapılan spordan daha fazla keyif alınabilmesini sağladığı gibi yorumlar dile getiriliyor.

Decathlon ürünlerinin amaca uygun hazırlanabilmesi için 20 yılı aşkın süredir Mont Blanc eteklerinde bulunan merkez binamızdaki ekibimiz, ürünleri tasarlamakta ve test etmektedir.
Mevsim ne olursa olsun (sonbahar, ilkbahar) ve tecrübeniz ne olursa olsun gerekli tüm yürüyüş ekipmanlarını ve outdoor malzemelerini Decathlon'da bulabilirsiniz.
Sırt çantası modelleri, ceketler, kamp malzemeleri, erkek ya da kadın ayakkabı modelleri kullanımına uygun olarak üretilmektedir.

0
Adet Adet

Günübirlik Doğa Yürüyüşü

Sıralama:

Ürününüz eklendi
Seçilen Ürünleri Karşılaştır (0/5)
Karşılaştırılacak hiçbir ürün yok
Karşılaştırıcınız dolu Lütfen bir ürün silin
Sil