Ayakkabı Tabanlığı

4 Adet Adet

Sıralama:

Ürününüz eklendi
Seçilen Ürünleri Karşılaştır (0/5)
Karşılaştırılacak hiçbir ürün yok
Karşılaştırıcınız dolu Lütfen bir ürün silin
Sil

Decathlon Tabanlık ve Jel Tabanlık

Doğada yürüyüş tabanlarıyla yere sağlam basın Spor aktiviteleri sırasında kuşkusuz vücudun en çok yorulan ve maksimum korumaya ihtiyaç duyan bölgesi ayaklar… Verimli bir spor deneyimi için ayak konforu çok önemli. Ayakları rahat ettirmenin yolu da yaptığınız spora uygun olarak seçeceğiniz biroutdoor ayakkabı ve tabanlıktan geçiyor.

Decathlon tabanlık modellerini, decathlon jel tabanlık ve klasik tabanlık olarak ayırabiliriz. Tabanlık Decathlon ürünlerini kullanan kullanıcılar tarafından çok tercih edilmektedir. Özellikle outdoor ayakkabı iile doğa yürüyüşünde kullanmak için çok faydalı olan decathlon ayakkabı tabanı ve decathlon silikon tabanlık modellerini beraber keşfedelim !

Ayakkabı içi tabanlık olarak da bilinen ayakkabı tabanlığı spor esnasında tabandan daha az soğuk almanızı sağlar ancak silikon tabanlık modellerinden veya jel tabanlık decathlon modellerinden tercih ederseniz hem darbe emicilik hem de silikon tabanlığın yumuşaklığından dolayı ayaklarınız daha konforlu olacaktır. Jel taban modellerimizi özellikle uzun süre mesela gün boyu spor yapan kullanıcılarımız için önermekteyiz.

Decathlon'da decathlon jel taban ve normal decathlon taban modellerimiz olmasına rağmen termal tabanlık sunmamaktayız. Decathlon taban kategorisinde çok sorulan bir başka soru ise tabanlıklar topuk dikeni gibi sıkıntıları tedavi etmekte faydalı olur mu veya boy uzatıcı silikon tabanlık modelleri sunup sunmadığımızla ilgilidir.

Decathlon tabanlık ve jel taban modellerinin boyu uzun gösterme veya topuk dikeni gibi sıkıntılarda tedavi edici olma amacı yoktur. Decathlon taban modellerimizin hepsi quechua ayakkabı modellerinde outdoor aktivitelerinizde daha iyi spor yapabilmeniz için tasarlanmışlardır. Tabanlıklar ayaklarınızın rahat etmesi için tasarlanmıştır ve topuklu ayakkabılarla kullanmanızı önermiyoruz. Kullanımdan sonra tüm ayakkabı tabanlığı ve silikon tabanlık modellerimizi elde yıkayınız.

Doğa yürüyüşü ayakkabılarınızda ek olarak kullanabilieceğiniz ve birçok ayakkabı numarasında kullanılabilir olan bu tabanlık ve silikon tabanlık decathlon mağazalarına veya online mağazalarına gelen kullanıcılarımız tarafından tercih edilmektedir. Decathlon tabanlar birçok ayakkabı numarasında kullanılabilir.

Her spor aktivitesine özel ürünler sunan Decathlon’un koleksiyonunda farklı özelliklerde birçok taban seçeneği bulunuyor. Rahatlığı artıran Memory Foam özelliğine sahip tabanlar, taban köpüğü sayesinde terin emilmesini sağlıyor. Ayağınızın şeklini alan köpük bileşen şok dalgaları ve titreşimleri azaltıyor. Bu sayede yürüyüş sırasında dışarıdan gelen tüm darbelere karşı etkili bir koruma sağlanıyor.

Her ayak numarasına göre kesilebilen tabanlar, tüm ayak tiplerine uyumlu. Ayakkabınızın orijinal tabanını çıkarıp yeni tabanınızı eski tabanınızın boyutuna göre keserek kolaylıkla kullanmanız mümkün. Daha sıcak bir koruma istiyorsanız, keçe bileşenli tabanlar tam size göre.

Sıcak tutma özelliği bulunan bu tabanlardaki keçe bileşeni, zeminden gelen soğuğa karşı termal bir bariyer oluşturuyor. Böylelikle hava ne kadar soğuk olursa olsun, mükemmel ısı konforu sağlanarak ayaklar sıcacık kalıyor.Outdoor aktiviteleri sırasında ayağın tamamı için darbe emicilik sağlayan jel tabanlar, 5 mm kalınlığında ayak boyunca uzanan jel bileşeni ile etkili bir koruma sunuyor.

Hem günlük hem de doğa yürüyüşleri için farklı bir seçenek olan deri tabanlar, terin daha iyi emilmesini ve dışarı atılmasını sağlıyor. Decathlon’un bir diğer özellikli ürünü olan fresh taban ise, sıcak havalarda yapılan doğa yürüyüşleri sırasında teri diğer decathlon jel tabanlık modellerine göre daha iyi bir şekilde emerek rahat ve sağlıklı hissetmenizi sağlıyor.

Siz de Decathlon’un taban seçenekleri arasında kendinize en uygun olanı seçerek spor sırasında ayaklarınızı maksimum düzeyde rahat ettirmek kalıyor. Tabanlık, decathlon jel tabanlık ve benzer ürünleri görmek bu ürünler hakkında kullanım öncesi ve kullanım sonrası detaylı bilgi edinmek için Decathlon'da sizleri bekliyoruz.

Decathlon olarak sporu herkes için sürdürülebilir olarak ulaşılabilir kılıyoruz. Decathlon tabanlık, jel taban ve silikon tabanlık modellerimizi beraber keşfedelim !