Polar ve Kazak Ürünleri

91 Adet Adet

Sıralama:

Ürününüz eklendi
Seçilen Ürünleri Karşılaştır (0/5)
Karşılaştırılacak hiçbir ürün yok
Karşılaştırıcınız dolu Lütfen bir ürün silin
Sil

Polarlar ve Kazaklar

Kış aylarında özellikle tercih edilen yumuşak, içi tüylü veya tüysüz, bedeni sıcak tutan polarlar, kazaklar soğuk havada dışarıda yaptığınız aktivitelerinizde çok kullanışlıdır. Polarlar, kış aylarında çok daha fazla tercih edilir. Kış aylarında sıcak kalmak için gerçek poların kalitesini anlamak ve doğru ürünü seçmek önemlidir. Gerçek polarlar, sıcak tutma özelliğiyle kendini belli eder.

Polar ve Kazak

Polar, bedeni sıcak tutan, yumuşak, kabarık ve bakteri oluşumuna karşı dayanıklı bir kumaş türüdür. Çabuk kuruyan polarlar, ütü gerektirmediği için spor faatliyetlerinde ya da günlük kullanımda pratik seçeneklerdir. Leke tutmayan polarları, çamaşır makinesinde uygun renklerle rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Soğuk geçirmeyen, sıcak tutan yapısı sayesinde tek başlarına kullanılabilmelerinin yanında dış giyimde astar olarak da karşınıza çıkabilir. Sade, düz renkleri olduğu gibi baskılı modeller olarak da satışa sunulabilir. Farklı renk seçenekleri olan polarları tarzınıza uygun ürünlerle kombinleyebilirsiniz. Farklı kumaş türleriyle birlikte tasarlanabilen polarlar ve kazaklar, soğuk günlerde kurtarıcınız olur. Bedene tam uyum sağlayan yapısı ile gün boyu rahat bir kullanım sunar. Bol veya dar olarak tasarlanabilen polarlar, her beden ölçüsüne uygun üretilebilir. Kış aylarında, soğuk havalarda okula giden çocuklar içinde polarlar çok kullanışlıdır. Çocukların hareketli doğasına rahat tasarımlarıyla kolay uyum sağlar.

Spora Göre Uygun Polar Seçimi

Dayanıklı ve sıcak tutan yapısı sayesinde polarlar ve kazaklar kış sporlarında sık tercih edilir. Cepsiz ve fermuarsız tasarımıyla erkek polar kazak modelleri hafif yapısıyla sırt çantalarında kolayca taşınır. Soğuk havalarda yapacağınız doğa yürüyüşleriniz için idealdir. Sizi sıcak tutarken yumuşak yapısıyla hareket özgürlüğü sağlar. Farklı renk seçenekleri ile spor şıklığınız için size yardımcı olur. Cep detayları olan polarlar, anahtar ve cep telefonu gibi gerekli eşyalarınızı yanınızdan ayıramadığınız zamanlar için pratik kullanım sunar. Doğru vücut sıcaklığının önem taşıdığı spor antrenmanlarınızda tercih edebileceğiniz polarlar, ısı yalıtımı özelliğine sahip dokusuyla verimli bir antrenman sağlar. Teri dışarı atarak vücudunuzun nefes almasına destek olur. Özellikle serin havalarda doğa yürüyüşleri ve koşma gibi fazla efor sarfettiğiniz spor türlerinde soğuktan koruma özelliği sağlıklı bir gün geçirmenize yardımcı olur. Yüksek yakalı tasarımlarıya spor sonrası boyun ağrıları, kas gerginlikleri gibi rüzgardan kaynaklı sorunlar yaşamanızı engeller. Yağmuru ve rüzgarı kesen spor montlarınızın içine de giyerek kullanabileceğiniz polarlar, kadınlar için dar kesim şeklinde üretilerek vücuda yapışmadan oturan bir etki sağlar. İçine hapsettiği hava ile bedeni sıcak tutarken, spor anında vücudunuza nefes aldırır. Karda yürüyüş polarları ise ekstra sıcak tutma özelliği ile buz gibi havalarda bile size sıcak bir spor antrenmanı yaşamanızı kolaylaştırır. Esnek olan yapısı ile rahat hareket etmenizi sağlar. Çabuk kuruma özelliği sayesinde yağışlı havalarda ıslaklığı içeri vermez. Kar sporlarında, kayak tatillerinizde çantanızda bulundurmanız gereken bu ürünler, vücut ısınızı dengeler. Av sporlarında tercih etmeniz gereken avcı kazağı, kuru ve soğuk havalarda uzun süren av yürüyüşlerinizde sizi sıcak tutar. Kollarındaki manşetlerinde tayt gibi dayanıklı bileşenlerle üretildiği için doğanın içinde vücudunuzu olumsuz etkilerden korur. Bitki örtüsüne uyum sağlayan renk seçenekleri ile kamuflaj olmanızı kolaylaştırır. Yün kayak polarları, karda uzun süren kayak antremanlarınızda cildinizi soğuğun olumsuz etkilerinden korur. Yumuşak ve esnek yapısı hareket özgürlüğü sağladığı için en kıvrak kayak hareketlerinizde bile sorun çıkarmaz. Yüksek yaka ve manşet detayları olan kayak polar modelleri, soğuğa karşı tam koruma sağlar. Yelkenli poları, denizseverler için ideal bir seçenek oluşturur. Su tutmaz yapısı ile sizi deniz suyundan ve rüzgardan korur. Yelkenli montlarının altına giyerek kullanabileceğiniz bu ürünler rüzgardan kaynaklanan tutulmaları engeller. Vücudunuzu doğru sıcaklıkta tutarak cildinize nefes aldırır.