Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz

Gym Pilates

Piilates, kasları güçlendirip esnekliği arttırmak amacıyla geliştirilmiş, beden-zihin bütünlüğünü sağlayan bir egzersiz sistemidir. Egzersizler mat üzerinde belirli duruşlarla ya da özel tasarlanmış gym aletleri birlikte yapılır. Pilateste amaç, vücudun her bölümünü düzgün bir şekilde çalıştırmaktır. Daha iyi bir duruş, sıkı ve esnek bir vücut için etkili sonuçlar sağlar.

Vücudunuz hızla şekle girsin!

Pilatesin etkisini çalışmaya başladığınız ilk andan itibaren bütün vücudunuzda hissedersiniz. Pilates çemberi, pilates topu, sıkılaştırma ve denge gibi gym pilates aletleri, her bölge için farklı egzersiz imkânı sunması açısından oldukça faydalıdır.

Pilates, kas ve iskelet sisteminizi koruyucu bir egzersiz olarak fizyoterapi etkisi sunmaktadır. Vücudun genel yapısını düzeltir, duruş bozukluklarının yarattığı kronik ağrılardan sizi kurtarır. Duruşunuz dikleşir, konsantrasyonunuz artar, daha dayanıklı ve esnek olmanızı sağlar. Vücudun güçlenerek dengesini bulması ve kondisyonun artması, stresi önemli ölçüde azaltmaktadır.

 
 

GYM Pilates
sıkılaştırıcı bantlar

 
 

Hemen Matınızın
Başına Geçmenizi Sağlayacak Pilates Faydaları

Son yılların en rağbet gören sporlarından biri olan
pilatesin şöhreti boşuna değil..

Gym Pilates

Pilates, kasları güçlendirip esnekliği arttırmak amacıyla geliştirilmiş, beden-zihin bütünlüğünü sağlayan bir egzersiz sistemidir. Egzersizler mat üzerinde belirli duruşlarla ya da özel tasarlanmış gym aletleri birlikte yapılır. Pilateste amaç, vücudun her bölümünü düzgün bir şekilde çalıştırmaktır. Daha iyi bir duruş, sıkı ve esnek bir vücut için etkili sonuçlar sağlar.

FİLTRE SEÇENEKLERİ
225
Adet Adet

Gym Pilates

Sıralama:

Ürününüz eklendi
Seçilen Ürünleri Karşılaştır (0/5)
Karşılaştırılacak hiçbir ürün yok
Karşılaştırıcınız dolu Lütfen bir ürün silin
Sil