Bere ve Şapkalar

89 Adet Adet

Sıralama:

Ürününüz eklendi
Seçilen Ürünleri Karşılaştır (0/5)
Karşılaştırılacak hiçbir ürün yok
Karşılaştırıcınız dolu Lütfen bir ürün silin
Sil

Başınızı Korumayı İhmal Etmeyin

Bere, sözlükte yuvarlak, yassı ve sipersiz başlık olarak tanımlanıyor. Teknik olarak doğru bir tanım olsa da, çok önemli bir faydayı atlıyor: sıcak tutmak. Gerçekten de, bereler öncelikle başınızı koruyor ve sıcak tutuyor. Şaşıracaksınız belki ama, askeri bir ürün bu. İlk olarak Fransa ordusunda, 20. Yüzyılın başlarında kullanılıyor. Temel amacı kamuflaj sağlamak ve yağmur ile rüzgardan korumak. Kamuflaj dışındaki kullanım amaçları, bugün halen devam ediyor! Oldukça esnek bir aksesuar olduğundan, piyasada çok sayıda bere modelleri bulunabiliyor. Geleneksel modeller yarım daire kesimini kullansa da, kulakları kapayan, üzerinde çeşitli simgeler taşıyan, hatta çene altı bağlama ipleri bulunan sayısız bere çeşitleri, her zevke hitap ediyor. Sanılanın aksine sadece yünden imal edilenleri daha makbul değil, hatta polardan imal edilenleri daha çok koruyor.

Bere modelleri, sadece günlük hayatta değil spor yaparken de kullanılabiliyor. Bu amaçla üretilmiş olan bereler, aynı zamanda terinizi emerek gözünüze kaçmasını da engelliyor. Yine, spor amaçlı olanlar daha hafif, hava alan ve nem emici kumaşlardan imal ediliyor. Yukarıda da belirttiğimiz gibi, yün veya polardan imal edilenler ise günlük hayatta ve dışarıda sizi hava şartlarından koruyor. Esnek bir aksesuar olması, moda dünyasının ilgisini çekmesini de sağlıyor. Nitekim bu aksesuar, pek çok tasarımcının ve firmanın özel koleksiyonları içerisinde de yer alıyor.

Decathlon’dan Bere Satın Al

Her yaş grubuna ve her kullanım amacına hitap eden bere çeşitleri, Decathlon üzerinde uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Amacınız ister başınızı korumak olsun, isterse de spor yapmak – bereler, her kullanım şekline uygun olarak üretiliyor. Avcılık, doğa yürüyüşü, bisiklet, kayak ve snowboard... Bu sporlar, başın hem korunmasını hem de sıcak tutulmasını gerektiriyor. Hava şartlarına dayanıklı ve üstün kalitede berelerimiz, bu nedenle hem spor yaparken performansınızı artırıyor hem de şık görünmenizi sağlıyor. Bebek, çocuk, erkek ve kadın için ayrı ayrı üretilen modellerimiz, avantajlı koşullarla satın almanızı bekliyor. Kışa başlarken Decathlon’u ziyaret edin; soğuk havalar bizim sayemizde sorun olmaktan çıkıyor.