Erkek Gömlek

12 Adet Adet

Sıralama:

Erkek Gömlek

Erkek gardıroplarının en rahat üst giysilerinden biri olan erkek gömlek modelleri tasarımına göre farklılık gösteriyor. Tasarım, kol boyu, gömlek kalıbı, kumaş dokusu gibi detayları ifade ediyor. Gömlekler kol boyuna göre uzun kollu ya da kısa kollu olabiliyor. Daha rahat kesime sahip modeller regular fit, vücuda oturan ve dar kesime sahip modeller slim fit kalıba sahip gömlek olarak adlandırılıyor. Kumaş olarak ise pamuklu, yünlü ya da sentetik materyal kullanılabiliyor. Erkek giyim modasının temel parçalarından biri olan erkek gömlek çeşitleri, sadece günlük kombinlerde kendine yer bulmuyor, spor yaparken de size eşlik ediyor. Erkek spor gömlek çeşitleri özel teknolojisi ve kumaş dokusu ile beklentilerinizi karşılıyor. 

Erkek Gömlek Modelleri Nelerdir?

Erkek gömlek çeşitleri klasik, casual ve spor gömlek olarak sınıflandırılabiliyor. Klasik gömlekler ofis kombinlerinin olmazsa olmazları olarak kabul ediliyor. Casual gömlekler tasarımına göre hem sokak modasına hem iş yaşamına ayak uyduruyor. Erkek spor gömlek modelleri ise avcılık, outdoor gibi farklı spor dalları ile uğraşanların dikkatini çekiyor. Avcı gömlek modelleri yumuşak ve hafif kumaş dokusu ile rahatlık sunuyor. Daha iyi hava sirkülasyonu sağlamak için havalandırma işlevi olan gömlekler konforunuzu artırıyor. Outdoor gömlek erkek kategorisinde bulabileceğiniz modeller de hafiflikleri ile öne çıkıyor. Ter tutmayan ve çabuk kuruyan outdoor gömlekleri gün boyu özgürce adım atmanıza destek oluyor.

Avcı Gömleği Özellikleri Nelerdir?

Av malzemeleri ve ekipmanları kategorisi altında yer alan avcı gömleklerinin hafif, dayanıklı ve rahat kalıplı olması gerekiyor. Hafiflik gömleğin üzerinizde ağırlık oluşturmamasını sağlayarak hareket serbestisi vadediyor. Dayanıklılık doğa koşullarında rahat etmenize imkan veriyor. Rahat ve geniş kesim ise doğada yürürken ya da tırmanırken özgürce adım atmanıza olanak tanıyor. Bazı modellerde optimum genişlik için gömleğin sırt kısmında ek kumaş detayı yer alıyor. Avcı gömleği çeşitlerinin mevsim koşullarına da uygun olması gerekiyor. Polar astarı sayesinde ısı yalıtımı sunan erkek uzun kollu gömlek modelleri kış aylarında konfor sunuyor. Her an elinizin altında olmasını istediğiniz özel eşyalar için göğüs cepli gömlekleri inceleyebilirsiniz. Özel kumaş dokusu sayesinde hava dolaşımı sunan gömlekler özellikle sıcak havalarda doğada rahat etmenizi sağlıyor. Ayrıca avcılık aktivitelerinde gömleğin doğanın renkleri ile uyumlu olması da öne çıkan özellikler arasında yer alıyor. Toprak tonları ya da yeşil gibi doğada bulunan renkler kullanılarak tasarlanan modeller sıklıkla tercih ediliyor. 

Mevsimine Göre Erkek Gömlek Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Yılın her dönemi avcılık yapıyorsanız erkek kışlık gömlek ve erkek yazlık gömlek grubunda yer alan gömlekleri inceleyebilirsiniz. Kışlık gömlek erkek kategorisinde bulabileceğiniz ısı yalıtımlı modeller soğuk günlerde sıcak kalmanıza olanak tanıyor. Uzun kollu gömlek modelleri erkek grubunda polar astarlı tasarımları da bulabilirsiniz. Dirsek seviyesine kadar katlanarak kol boyu ayarlanabilen erkek uzun gömlek modelleri alternatiflerinizi artırıyor. Koltuk altları ve sırt kısmı gibi terlemeye meyilli bölgelerde havalandırma sağlayan ek file kumaşlı modeller ise sıcak havalarda yapılan doğa gözlemlerinde ya da avcılık aktivitelerinde konforunuzu artırıyor. Teri ciltten uzaklaştırarak yüzeye çıkaran ve hızlı bir şekilde kuruyan erkek gömlek modelleri, en zorlu şartlar altında bile kuru kalmanıza destek oluyor. 

Decathlon'un geniş ürün yelpazesinde erkek spor ayakkabılar, spor aksesuar çeşitleri ve farklı spor dallarına özel olarak tasarlanan giyim ürünleri bulunuyor. Kaliteyi ve rahatlığı bir araya getiren Decathlon, erkek gömlek modelleri ve fiyatları ile tam not alıyor. Her bütçeye hitap eden erkek gömlek fiyatları cazip avantajlarla sizi bekliyor.