Avcı Çantası

16 Adet Adet

Sıralama:

Ürününüz eklendi
Seçilen Ürünleri Karşılaştır (0/5)
Karşılaştırılacak hiçbir ürün yok
Karşılaştırıcınız dolu Lütfen bir ürün silin
Sil

AVCILIK ÇANTALARI

Günlük hayatın önemli birer aksesuarı haline gelen çantalar, sahip oldukları ürün çeşitliliğiyle av tutkunlarının da hayatlarını kolaylaştırıyor. Hemen hemen tüm av malzemeleri için ideal boyut ve hacme sahip olan avcı çantası; mermi, tüfek, kamp malzemesi gibi materyallerin taşınmasını pratik hale getiriyor. 

Avcı Çantası Nedir? Ne İşe Yarar?

Av çantası, avcıların aktivitelerde gereksinim duyduğu malzemeleri taşıması için özel olarak tasarlanan çanta gruplarından oluşuyor. Çok sayıda bölmeye ve değişken boyutlara sahip olan ürünler, çakı gibi küçük nesnelerden çadır gibi büyük nesnelere kadar çok sayıda ekipmanı organize ederek taşımanıza imkan tanıyor. Açık arazide eşyaların düzen içinde kalmasına imkan tanıyan çantalar, doğal koşullara dayanıklı özellikleriyle dikkat çekiyor. 

Avcı Çantası Çeşitleri Nelerdir?

Av çantası modelleri, kara avcılığı, balık avcılığı ve doğa gözlem gibi türlere göre dizayn ediliyor. Kategorilere göre tasarımları farklılık gösterse de tüm çantalar, ortak özellik olarak kullanışlı olmalarıyla dikkat çekiyor. Kullanımı oldukça pratik olan, taşıması kolay, işlevsel açıdan güçlü ürünler, faaliyet yapılacak alana göre özel desenlerle işleniyor. Av kıyafetleri ile bütünlük oluşturarak kamufle olmanıza imkan tanıyan çantalar, farklı tasarımlarıyla bel, sırt ve omuzda taşınabiliyor.

Avcı Sırt Çantası Modelleri Nelerdir?

Av alanlarında geçirilen zamanların konforlu olmasını sağlayan çanta modelleri; atış ekipmanları, kumanya, kamp malzemeleri ve kişisel ürünlerin taşınabilmesini sağlıyor. Küçük boyutlarıyla bel, omuz ve bacaklarda taşınan çantaların yanı sıra avcı sırt çantası modelleri de en sık kullanılan ürünler olarak öne çıkıyor. 20 ila 90 litrelik iç hacimlere sahip olan sırt çantaları; çadır, yay gibi büyük ve ağır ekipmanlar ile avlanan hayvanların taşınması için özel olarak üretiliyor. 

Avcı Bel Çantası Özellikleri Nelerdir?

Decathlon avcı çantası koleksiyonun en küçük üyesi olan bel çantaları, iki farklı modelden oluşuyor. En çok tercih edilen beli kemer gibi saran ve çok bölmeli olan ürün, her zaman elinizin altında olması gereken teçhizatları konumlandırmayı kolaylaştırıyor. Genel olarak tek bölmeden oluşan ve kemere takılan düzenleme çantaları, kaybolma riski taşıyan ve bulunması zor olan çakı, çakmak gibi nesnelerin saklanmasına imkan tanıyor. Bu iki modele ek olarak, bazı avcı sırt çantası erkek modellerinde çantayla bütünleşik olarak yer alan bölmeler, avcı bel çantası modellerinden esinlenerek sizlere özel bir alan yaratıyor.

Avcı Sırt Çantası Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Avcılık; uzun süre açık arazide, doğal koşullarla iç içe olmayı gerektiren bir aktivite türü. Arazi şartlarında geçirilen sürede size ait olan her türlü malzeme çantalarınızda yer alıyor. Elektronik cihazlardan yiyeceklere kadar sizin için önemli olan bu malzemeleri korumak adına çantalarınızın doğal koşullara dayanıklı olması gerekiyor. Av ayakkbıları, yelek, pantolon gibi kıyafetleri neme ve yağmura karşı koruyacak; ağır ekipman taşınması gerektiğinde size en az enerjiyi harcattıracak ve taşıma kolaylığı sunan av sırt çantası modelini tercih ederek, aktivitelerden daha fazla keyif alabilirsiniz.

Avcı Sırt Çantası Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Sırt çantası avcı ekipmanları arasında olmazsa olmaz ürünlerden biri. Çantaların sahip olduğu her özellik avcıların konforunun artmasına imkan tanıyor. Uzun süren, sabit kalmayı gerektiren avlarda hem çanta hem tabure olan ürünler ile malzemeyi taşımayı ve içindekilere ulaşmayı kolaylaştıran fileli av çantası, bu özellikleriyle standart çantalara göre fiyat farklılığı yaratıyor. Boyutu, cep sayısı, su geçirmezlik, yatay ve dikey olarak kullanabilme gibi niteliklerin tamamı avcı çantalarının fiyatlarına etki ediyor. Sizin için en uygun çanta modelini, fiziksel yapınız, gerçekleştireceğiniz av türü ve av faaliyeti sırasındaki ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra basit şekilde satın alabilirsiniz.

Farklı mevsimlerde, en zorlu iklim koşullarında av tutkusunu konforlu ve zevkle gerçekleştirmek isteyen avcılar, Decathlon av malzemeleri koleksiyonunda diledikleri ürüne kolayca ulaşabiliyor.