100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
FİLTRE SEÇENEKLERİ
13
Adet Adet

Renkli Yağmur Çizmesi

Sıralama:

Ürününüz eklendi
Seçilen Ürünleri Karşılaştır (0/5)
Karşılaştırılacak hiçbir ürün yok
Karşılaştırıcınız dolu Lütfen bir ürün silin
Sil
Listeye geri dön
Seçilen Ürünleri Karşılaştır

Yağmur çizmeleri

Havanın yağmurlu olması, avlanmaya yada balık tutmaya gitmemek için bir bahane olamaz. Aynen yağmur yağıyor olmasının işe gitmemek için bir bahane olmadığı gibi... Ancak kötü havalarda yürümek, çoğunlukla giysilerinizin, en çok da ayaklarınızın sırılsıklam olması ile sonuçlanır. Bu nedenle, hava koşullarına uygun giysi ve ayakkabılar seçmek elzemdir. Yağmur çizmesi, özellikle bu tarz kötü havalar için üretilmiş bir ayakkabı türüdür. Özelliği, su geçirmez olmasıdır. Özel bir materyalden imal edildiği için, suyu emmez ve üzerinde birikmesine izin vermez. Böylelikle, en yoğun yağmurlarda dahi ayaklarınızın kupkuru ve sıcak kalmasınısağlar. Yağmur çizmeleri herkes için uygundur. Balık tutarken yada av sırasında kullanılabilecekleri gibi, günlük hayat içerisinde de rahatlıkla kullanılabilirler. Çok sayıda renk ve model seçeneği, onları her tür kullanım için uygun hale getirir. Yağmur botları herkese lazım olan ürünler arasındadır ve özellikle de yağmurlu havalarda kullanılmaları elzemdir.

İyi bir yağmur çizmesi nasıl olmalı

Yağmur botu olarak da bilinen bu ürünün, elbette ilk olarak su geçirmez nitelikte olması gerekir. En yoğun yağmurlarda bile su geçirmemesi, su birikintilerine girdiğinizde ise içeri su almaması önemlidir. Bunun için özel bir malzemeden üretilmiş olmalıdır, aksi takdirde belli bir limit aşıldıktan sonra muhakkak su çekmeye başlar. Tabanı da en az çizmenin geri kalanı kadar özel olmalıdır, zira kaydırmaması için dizayn edilmiş olması gerekir. Tüm bunlara ek olarak, ayaklarınızı sıcak ve rahat tutması önem taşır.

Decathlon, onlarca çeşityağmur çizmesi modelini hizmetinize sunmaktadır. Kadın, erkek, çocuk, kısa veya uzun, polarlı ve polarsız modellerimiz sayesinde çoraplarınız ve pantolonunuz hiç ıslanmayacak. İster balığa gitmiş olun, isterseniz de yağmur altında yürüyüş yapmaya çıkın, çizmelerimiz sizi yarı yolda hiç bırakmayacak. Isı yalıtımlı tüm yağmur botu seçeneklerimiz ayaklarınızısıcak tutarken, bütçenizi de zorlamayacak. Fiyatlarımıza ve size sunduğumuz ürünlerin kalitesine bakmadan geçmeyin. Satın aldığınız iyi bir yağmur çizmesi, tüm kötü havalarda en iyi dostunuz olacak.