Avcı Botu

13 Adet Adet

Sıralama:

AVCI BOTLARI

Doğaya özgürce çıkma isteğinizi harekete geçiren en önemli seçimlerden biri de avcı botlarıdır. Solognac Avcı Botları, doğa yürüyüşlerinde arazideki taş ve bitki örtüsünün size verebileceği zararlara karşı koruyarak emniyetli yürüyüş imkanı sağlar. Yürüyüş esnasında bedeninize binen yükü minimuma indirgeme özelliği ile yürüyüş performansını arttırır. Solognac Avcı Botları, aynı zamanda yürüyüş boyunca kaygan zeminlerden geçerken ayaklarınızı korur ve uzun yürüyüşler esnasında bot içinde kalan ayaklarınızın nefes almasını sağlayarak konfor sağlar.

AVCILIK AMAÇLI KULLANILAN BOTLAR HANGİ ÖZELLİKLERE SAHİP OLMALIDIR?

Avcı botları, sert çalıların olduğu her türlü bölgede kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Solognac avcı botlarının dış bileşenleri, aşınmaya, sürtünmeye ve yırtılmaya karşı laboratuvarda test edilmiştir. Önde, arkada ve yanda tasarlanmış yarıya kadar uzun çarşak bandı, metalik bağcık halkaları ve kancaları sayesinde emniyet ve konfor sağlar. Dikişlerin ve birleştirilme yerlerinin sağlamlığı, normal koşullarda ve laboratuvar ortamında test edilmiştir. Ürün, %100 kauçuk tabanı ile uzun süreli kullanımlarda dayanıklılık sağlar. Tabanda bulunan geniş ve derin kramponlar, çamurlu, topraklı vb. her türlü arazi üzerinde mükemmel bir yer tutuş sağlar. Arka ve ön tabanı daha iyi bir yer tutuşu sağlamak için “merdiven” şeklinde tasarlanmıştır. Aralıklı ve eğimli yapıdaki kramponları sayesinde, taban üzerinde biriken çamur ve topraklar kolayca ayakkabıdan uzaklaştırılır.

SOLOGNAC BOTLARDA KULLANILAN TEKNOLOJİLER VE ÖZELLİKLER NELERDİR?

Ayakkabıların sayasında kullanılan su itici kumaş yapısı, ıslak zeminlerde ve yağmurlu doğa yürüyüşlerinde, suyu ayakkabı yüzeyinden hızla uzaklaştırarak konforlu bir kullanım deneyimi sunar. Tırtıklı alt taban yapısı, ayakkabının dikkat çekici özelliklerinden biri olarak zemin tutuşunu arttırır. Özel tasarımlı taban, kaymayı önleyen tasarımıyla arazi aktiviteleri performanslarında avantaj sağlar. Ürün, avcı botu olmasından dolayı avcılık ve balıkçılık faaliyetleriniz için kullanacağınız ideal bir ayakkabıdır. Tüm Solognac avcı botları, avcılıkta farklı kullanım koşulları altında; özellikle böğürtlen gibi sert çalıların olduğu bölgelerde test edilmiştir. Ayakkabılar, kuru ve havadar bir yerde saklanmalıdır. Ürün, güvenli kullanım için ateşten uzak tutulmalıdır. Garanti, kişiye bağlı kullanım hataları hariç 2 yıldır. • Tabanda %100 Stiren Bütadien kauçuk (SBR) • Ayakkabı dış yüzeyinde 100% Polyester Saya • İç tasarımda %100 Polyester Astar

SOLOGNAC AVCI BOTLARI HANGİ AVCILIK AKTİVİTELERİNDE KULLANILMALIDIR?

Solognac avcı botları yıpranmaya karşı dayanıklıdır. Tabanda kullanılan malzemenin ürün kalitesi yüksek olduğundan, sert bitki örtülü, çamurlu ve topraklı arazilerde gayet dayanıklı kullanım sağlar. Yarım çarşak bandı, ayakkabıya dışarıdan gelebilecek taş, dal, vb gibi cisimlerin yapacağı hasarı engelleyerek ayaklarınızda zararların oluşmasının önüne geçer. Avcı botları, her türlü zorlu arazi koşullarında kullanılır. Solognac avcı botları hafif olduğundan, uzun süreli yürüyüşlerde ayaklarınızdaki varlığını hissettirmeden performans sağlar. Ürün, yürüyüş esnasında taban malzemesinin özelliği ve tasarımı sayesinde, güçlü bir zemin tutuşu sağlar. Nefes alan gövde yapısı, uzun yürüyüşlerde ayaklarınıza gün boyu rahatlık kazandırır. Ayakkabının dayanıklı materyaller ile tasarlanmış olması, doğadaki sert bitki örtüsüne karşı ürünü dayanıklı kılar. Avcı ayakkabı modeli, oldukça hafif yapısı sayesinde (43 bedende 830 gr) ayakları yormaz. Solognac avcı botlarında kullanılan astar, sıcak ve soğuk iklim koşullarında ayaklarınızı ideal sıcaklıkta tutmaya katkı sunar. Modellerin tasarımındaki teknik özellikler ve görselliğin ön plana alınması, ürüne şık ve estetik bir görünüm sağlar. Ayakkabılar, outdoor spor aktivitelerine ilgi duyanlar için de tüm beklentilerini karşılayacak niteliklerle tasarlanır. Ürün, şık tasarımı sayesinde, tüm sportif kombinlere kusursuz uyum sağlar. Ayakkabı tasarımı, fiyat / performans dengesinde, üstün kalitesi ve çarpıcı özellikleriyle kullanıcılardan tam not almayı başarır.