33 Adet

Bavul - Valiz

En Çok Satanlar

En Çok Satanlar
Fiyata Göre - Artan
Fiyata Göre - Azalan
En Çok Oy Alanlar
Ürününüz eklendi
Seçilen Ürünleri Karşılaştır (0/5)
Karşılaştırılacak hiçbir ürün yok
Karşılaştırıcınız dolu Lütfen bir ürün silin
Sil
Listeye geri dön
Seçilen Ürünleri Karşılaştır

En Yakın Seyahat Dostunuz: Valiziniz

Seyahatiniz boyunca valizler gerçekten de en yakın seyahat dostunuz, size her tatilinizde eşlik ediyor ve hiçbir zaman yarı yolda bırakmaması gerekiyor. Bir valizin içine koyduğunuz eşyaların değerini hiç düşündünüz mü? Valiz modelleri, bazen binlerce liralık eşyalarımızı saklıyor ve muhafaza ediyor. Bu nedenle kalitesiz bir valiz almak büyük bir hayal kırıklığı ile sonuçlanabilir, valizlerin size her koşulda eşlik edebilecek kadar dayanıklı olması gerekiyor. Modern bavul ve valiz modelleri, barındırdıkları çok sayıda göz ve özel muhafaza cepleri ile eşyalarınızı güven içinde saklıyor, zarar görmelerini engelliyor. Valizleri sadece seyahatlerinizde değil, sportif aktivitelerinizde kullanmanız da mümkün, havlu, iç çamaşırı, hatta giysi gibi pek çok eşya içlerine kolayca sığıyor.

Bavul olarak da bilinen valizi seçerken bazı hususlara dikkat etmek gerekiyor. İlk husus, elbette ihtiyaçlarınız; valizi hangi amaçla kullanacaksınız? Spor ve seyahat, farklı kapasiteler ve özellikler gerektiriyor. Seyahat amaçlı alınan bir valizin kapasitesi geniş olmalı ve çok sayıda göz içermeli, bu sayede mümkün olduğu kadar çok sayıda eşya alması mümkün oluyor. Seyahat sırasında zedelenmemesi için de, köşe ve kenarlarında koruyucu destekler kullanılmış olması önem taşıyor. Taşıma kolaylığı bakımından, tekerlekli valiz tercih ederseniz işiniz daha kolaylaşıyor. Spor amaçlı valizler ise daha pratik olmalı, bu durum hem boyutları hem de taşınmaları bakımından geçerli oluyor. Bu nedenle daha hafif olmaları ve daha kolay taşınabilmeleri gerekiyor. Açık havada kullanacaksanız, su geçirmez kumaştan imal edilmiş olmalarına dikkat edin, böylelikle içindeki eşyalar hiçbir zaman ıslanmıyor.

Valiz Modelleri ve Fiyatları

Decathlon, tüm spor malzemelerinde olduğu gibi bavul modelleri için de sizlere en yüksek kaliteyi en uygun fiyatlardan sunuyor. Başta Newfeel, Kipsta, Quechua olmak üzere farklı markalara ait modellerden oluşan kataloğumuz o kadar geniş ki, ihtiyacınıza uygun bir tanesini bulmanız kolaylıkla mümkün oluyor. Farklı ödeme seçenekleri ve kargo ile teslimat gibi avantajlarımız ise, alışveriş keyfinizi daha da artırıyor. Spor yaparken veya seyahatteyken eşyalarınızı nereye koyacağınızı dert etmeyin, Decathlon bu konuda da sizlere en zengin seçenekleri sunuyor.