100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
FİLTRE SEÇENEKLERİ
8
Adet Adet

Adidas

Sıralama:

Ürününüz eklendi
Seçilen Ürünleri Karşılaştır (0/5)
Karşılaştırılacak hiçbir ürün yok
Karşılaştırıcınız dolu Lütfen bir ürün silin
Sil

Adidas Spor Ayakkabı Modelleri ve Adidas Tarihçesi

Adidas, 1949'da Adolf Dassler tarafından Almanya'da kurulmuş, spor ekipmanları, kıyafetleri ve aksesuarları üreten bir firmadır. Avrupa'nın birinci, dünyanın ise ikinci en büyük spor kıyafeti üreten firmasıdır. Adidas spor ayakkabı modelleri üzerindeki üç paralel çizgi, aynı zamanda firmanın logosunda da bulunur ve dünyaca tanınan bir simge haline gelmiştir. Adidas, logosunda kendi markasını küçük harfle yazarak, piyasadaki genel geçer kuralları yıkmıştır. Adidas spor ayakkabı modelleri, dünya çapında çoğu amatör ve profesyonel sporcular tarafından tercih edildiği gibi, günlük hayatın, hatta sokak modasının da önemli bir parçası haline gelmiştir. Bugün kendini sürekli farklı tasarımlarla yenilemeye devam eden markanın icat ettiği özellikler de kendisi gibi markalaşmıştır. Bugün Adidas koşu ayakkabısı modelleri arasında en popüler olanlar arasında Energy Boost ve Spring Blade sayılabilir. Adidas tenis ayakkabısı modelleri 1960'lardan beri üretilmektedir. Adidas yürüyüş ayakkabısı, adidas krampon, adidas halı saha ayakkabısı gibi son derecede geniş bir yelpazede markalaşmayı başarmıştır.

Adidas Spor Ayakkabı Modelleri ve Özellikleri

Spor yaparken sağlığınızı korumak sizin için bir öncelikse, tanınmış bir markanın ürünlerini kullanmak sizi daha güvende hissettirecektir. Adidas bu konuda o kadar bilinen ve güvenilir bir marka olmuştur ki, taklitleri bile piyasaya çıkmıştır. Yüksek teknolojiyle, sporcuların ihtiyaçları özenle gözetilerek üretilen Adidas spor ayakkabı modelleri, taklitlerinde bulmanın imkansız olduğu yararlar sunmaktadır. Bedendeki enerjiyi açığa çıkarmak için yastıklama sistemi, incinmeleri önleyen teknolojiler, konforlu, nefes alan, esnek kumaşlar, kas yapısını en iyi şekilde çalıştıracak, yüksek tutuşlu taban tasarımları, kadınların ve erkeklerin olduğu kadar çocukların da ihtiyaçlarına göre ayrı tasarlanmış ürünleri ile, Adidas diğer markalardan kendini ayırmayı ustalıkla başarmıştır. Ayakkabının yanı sıra her türlü kıyafet ve çanta gibi aksesuarlar da aynı özenle sunulmaktadır. Decathlon'da orijinal adidas erkek ayakkabı ve adidas bayan ayakkabı modelleri sayesinde siz de bütçenize uygun, kullanışlı ve şık bir ayakkabı sahibi olun ve spor yaparak sağlıklı yaşayın!

Adidas Ürünleri Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Amatör ya da profesyonel olarak sporla ilgilenen herkesin öncelikli olarak dikkat etmesi gereken kural, dayanıklı ve amacına uygun spor ekipmanlarına sahip olmaktır. Her tür sporun ve sporcunun bir numaralı destekçi ve tedarikçisi Adidas; dayanıklı, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri ile spor severlerin yüzünü güldürüyor. Top kullanılarak yapılan voleybol, basketbol, futbol, golf, tenis ve badminton gibi sporlardan biriyle ilgileniyorsanız, bu sporların gerektirdiği üretim özelliklerini kaliteyle buluşturan Adidas top seçenekleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Badminton için tüy top, basketbol için yüzey pütürleri ile kavrama ve top sürme konusunda yardımcı olan toplar ve futbol için meşin top gibi alternatiflerden ihtiyacınıza hitap edeni belirlemeniz yeterli. Bu sporları takım halinde icra edenleri manevi anlamda birbirine bağlarken fiziksel olarak da hareket kabiliyetini destekleyerek konfor sağlayan Adidas forma çeşitleri mevcut. Açık hava ya da salon sporları için farklı özelliklerde tercih edilebilecek formalar tamamen sizin ihtiyaçlarınıza uyum sağlamak üzere üretiliyor. İcra ettiğiniz sporun ekipmanlarını yanınızda taşımak için farklı kumaş özellikleri ve boyutlarda üretilmiş Adidas çanta modelleri ise uzun yıllar hem spor hem de günlük kullanımınızda size eşlik ediyor. Su geçirmez, nefes alabilen, postacı model ya da çok bölmeli çantalar herkese ve her keseye uygun. Bisiklet sürmeyi, fitness yapmayı, yoga ve pilates gibi sporları seviyorsanız, sizler için de Adidas tayt çeşitleri mevcut. Sıkılaşmaya yardımcı, çabuk kuruyan, ter emen, su geçirmez ve rüzgar korumalı modeller arasından, yaptığınız sporun gerektirdiği bir tayt çeşidini seçebilirsiniz. Doğa yürüyüşleri, kamp günleri, koşu rutinleri ve günlük kullanım sırasında konfor, sağlık ve kaliteyi sizin için buluşturan Adidas eşofman takımı seçenekleri de herkese hitap eder nitelikte. Top, forma, çanta, tayt ve eşofman takımı alırken sporu icra ettiğiniz çevresel koşulları göz önünde bulundurmalısınız. Yağmurda koşu yapmaya çıkacaksanız su geçirmez tayt ya da eşofman tercih etmelisiniz. Kapalı spor salonunda kullanacağınız voleybol ya da basketbol topu , plajda ya da sokakta kullanılacak toptan farklı olacaktır. Sonuç olarak yapacağınız spor, çevresel koşullar, ve fiziksel ihtiyaçlarınız doğrultusunda spor ekipmanlarınızı temin edebilirsiniz.