Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
FİLTRE SEÇENEKLERİ
14
Adet Adet

Erkek Havuz Mayosu - Slip Mayo

Sıralama:

Ürününüz eklendi
Seçilen Ürünleri Karşılaştır (0/5)
Karşılaştırılacak hiçbir ürün yok
Karşılaştırıcınız dolu Lütfen bir ürün silin
Sil

Yüzerken Slip Mayo Tercih Etmek İçin 5 Sebep

Dünyadaki en muhteşem hislerden biri tartışmasız kulaç atmanın verdiği histir. Kendinizi sulara bıraktığınız o an ve sonrasında hissettiğiniz özgürlük hissi paha biçilemez bir etki bırakır üzerinizde. İster hobi olarak yüzün ister profesyonel, yüzeceğiniz sürede alacağınız keyfi en üst seviyeye çıkarmak için slip mayo giymelisiniz. İşte bunun 5 geçerli nedeni;

         1. Hız ve Rahatlık

Her kıyafette olduğu gibi, erkek mayolarında da bir sürü seçenek bulunuyor. Ama etkili yüzebilmek için mutlaka slip mayo tercih etmek gerekiyor. Deniz şortu bol olduğu için fizik kuralları nedeniyle suda kendi başına hareket etmeye başlayıp, sizi yavaşlatır. Ama slip mayo zaten vücudunuza oturduğu ve hafif olduğu için, dilediğiniz hızda yüzmenize olanak sağlar. Aynı zamanda sizi sağa sola çeken, şişen ve hava kabarcıkları oluşturan bir şortunuz olmadığı için daha rahat yüzebilirsiniz.

         2. Güneşlenmede Kolaylık

Deniz şortlarının boyları birbirinden farklıdır. Bugün giydiğiniz uyun bir şortla güneşlendikten sonra ertesi gün giyeceğiniz kısa şort başarısız güneşlenmenin izlerini apaçık ortaya serer. Ya da şortla güneşlenirken olabildiğince yukarı sıyırmaya çalışırsınız ki bu da şort giymenin en rahatsız edici handikabıdır. Bunun yerine slip mayo tercih ederek tam da olması gerektiği gibi bronzlaşabilirsiniz.

         3. Kontrol

Yüzerken vücudunuzun her kası çalışır ve bu kasların kontrolünü elinizde hissedersiniz. Eğer üzerinizde sağa sola savrulan ve hareketlerinizi kısıtlayan bir mayo varsa, vücudunuzun kontrolünü sağlamakta zorluk çekebilirsiniz. Slip mayo ise profesyonel bir yüzme deneyimi yaşamanızı sağlar. Hem profesyonel hem de amatör yüzücüler için en ideal slip mayoları ise Decathlon’dan online olarak satın almak mümkün.

        4. Atlama & Zıplama

Tramplenden, iskeleden veya tekneden hiç fark etmez, suya atlarken mükemmel bir düşüş hissi yaşamak için şort mayolar yerine, slip mayoları tercih etmelisiniz. Eğer bu alanda kendinizi geliştirmeyi düşünüyorsanız, slip mayolar kesinlikle size bu konuda yardımcı olacaktır. Suda hızınızı kesmeyen slip mayolar, atlarken de ters rüzgar yüzünden yavaşlamanıza engel olabilir.

        5. Cep Telefonu Koruma

Cep telefonların yazın tamire gitme ve yenilenme oranlarının diğer mevsimlere göre daha yüksek olduğunu biliyor muydunuz? Sebebi biraz komik ama kesinlikle gerçek! Yaz aylarında deniz şortlarının cebinde unutulan telefonlarla suya girme hikayelerini hatırlayın. Ne kadar da çoklar değil mi? Slip mayoyu sırf cep telefonlarınızı korumak için bile tercih edebilirsiniz.