Çocuk Bot ve Çizme

32 Adet Adet

Sıralama:

Ürününüz eklendi
Seçilen Ürünleri Karşılaştır (0/5)
Karşılaştırılacak hiçbir ürün yok
Karşılaştırıcınız dolu Lütfen bir ürün silin
Sil

Çocuk Botları

Açık hava aktiviteleri ve dışarıda oynanan oyunlar, çocukların fiziksel gelişimleri açısından çok önemli. Kar, yağmur, çamur demeden oyunun tadını çıkaran çocukları özellikle kış aylarında hava koşullarına uygun giydirmek, sağlıklarını korumak için atılacak en önemli adım. Çocukların terlemeden, üşümeden, kayıp düşmeden eğlenmeleri için çocuk botları seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz?

Çocuk Kar Botları

Karda yürüyüş yapmak, yeni yağmış karın içinde hoplayıp zıplamak ve kar topu oynamak çocukların en sevdiği kış aktivitelerinden. Bu esnada ayaklarının üşümemesi ve kuru kalması ise çok önemli. Su geçirmez ek yeri olmayan tek parça tabanlı kar botları, karlı günler için biçilmiş kaftan. Bu tip tabanların bir diğer faydası ise kaymayı önleyici özel dişli tasarıma sahip olmalarıdır. Karlı zemin üzerinde yürüyen, koşan çocukların güvenliği botlarının yer tutuş ve kaymazlık yeteneğiyle doğru orantılı. Decathlon'un Snowcontact kauçuk taban özelliğine sahip kar botları, 3 mm dişli kramponları sayesinde kaymazlık sunarken kar üzerinde normal ayakkabılara oranla çok daha yüksek güvenlik sağlıyor. Çocuk kar botlarının öne çıkan diğer bir özelliği ise ısı yalıtımı. Kar üzerinde yapılacak aktivite boyunca çocuğunuzun ayaklarının sıcak kalması için özel tasarlanmış bu botlar, ısı yalıtımını artıran ve ayakları sıcak tutan özel astarları sayesinde -3 ila -8 santigrat dereceye kadar koruma sağlıyor. Kar botlarından maksimum performansı alabilmek için uygun çoraplar ile kullanmanız gerektiğini unutmayın. Nefes alabilen, terletmeyen, sıcak tutan uzun konçlu ve yün bileşenli çoraplar ekstra konfor ve koruma sunuyor.

Çocuk Kışlık Bot Modelleri ve Fiyatı

Decathlon’un güvenirliği kanıtlanmış su geçirmez çocuk bot modelleri test edilerek piyasaya sunulmuştur. Çocukların gelişimini engellemeyen, içlerinde ayaklarının rahat ettiği, üşümediği, su geçirmez bot seçenekleri gerek kız çocuklarında gerek erkek çocuklarında güvenle kullanılır. Sıcak tutmaları su geçirmez çocuk botlarının en temel özellikleridir. Ayak numarası olarak ise 24 numaradan başlar ve devam eder. Çocukların tek başlarına rahatça giyip çıkarabileceği türden olan ayakkabılardır. Ürünler ağırlıklı olarak koyu renklerde olmakla beraber pembe ve mavi gibi değişik renk seçeneğinde olan çocuk botları da kullanıcılara sunulur. Kimi modellerde kürk detayları öne çıkar.

Çocuk Binicilik Botu

Atlar ve çocuklar çok iyi anlaşabilir ve uzun yıllar sürecek dostluklar kurabilir. Çocuğunuz binicilik sporu ile ilgileniyorsa uygun ekipman seçimi sağlığı ve güvenliği açısından büyük önem taşıyor. Başlangıç seviyesi çocuk binicilik botları basit, sade ama işlevsel tasarımları ile görevlerini başarı ile yerine getiriyor. Esnek ve hafif olan, kolay temizlenebilen binicilik botları, özellikle ıslak zeminlerde kullanım için son derece uygun. Tek parça enjekte tabanlı bu tip botlarda taban ayrılması gibi sorunlar yaşanmıyor ve ideal konç yüksekliği sayesinde ayak bileği için uygun koruma sağlanıyor. Bu tip botların daha uzun konçlu çizme modelleri de var. Sert hava koşullarında kaymaz tabanı sayesinde maksimum koruma sağlayan çocuk binicilik botları, klasik stilde deri bileşenler kullanılarak da üretiliyor. Dikişli tabana sahip bu botlar, genellikle kuru zeminler ve müsabakalar için tercih ediliyor.

Bebek Kar ve Kızak Botu

Karla ilk kez tanışan bebeklerin heyecanı ve mutluluğu görülmeye değer. Bu unutulmaz anı bebeğiniz için sağlıklı ve güvenli bir hale getirmek isterseniz bebekler için özel olarak tasarlanan kar ve kızak botlarını tercih etmelisiniz. Sıcak ve kuru tutan çift astarla üretilen bebek kar botları, hem köpük taban astarına hem de elyaf iç astara sahip. Bebek kar ve kızak botları, geniş boğazları ve her iki kenarındaki kuş gözleri sayesinde kolayca giyilebilir. Her biri sadece 140 gram ağırlığa sahip bebek botları, ayak bileğine göre sıkılabilen kayışları ve isim yazılabilen iç etiketi ile kişileştirme imkanı da sunuyor.

Çocuk Avcılık Çizmesi

Balık tutan yetişkinlere eşlik etmek isteyen çocuklar için tasarlanan bu özel çizmeler, kuru ve güvenli bir aktivite imkanı sunuyor. Kaymaz tabanlı ve tek parça termoplastik bileşenden üretilen çocuk avcılık çizmeleri, doğa keşiflerine meraklı minik kaşifler için de uygun birer seçenek olarak öne çıkıyor. Decathlon, farklı hava ve yer koşullarına uygun olarak özel olarak tasarlanan bebek ve çocuk bot modelleri sayesinde çocuklara konfor ve güvenlik sunuyor.