Erkek Bermuda ve Şort

74 Adet Adet

Sıralama:

Ürününüz eklendi
Seçilen Ürünleri Karşılaştır (0/5)
Karşılaştırılacak hiçbir ürün yok
Karşılaştırıcınız dolu Lütfen bir ürün silin
Sil

Hangi Tip Şortu Neyle Nasıl Kombinlersiniz?

Kimileri için yazın kıyafet kombinlemek zorken kimileri için ise kışın uygun parçaları bir araya getirmek daha zordur. Siz nasıl düşünürsünüz bilemeyiz ama yazın kıyafet kombinlemeyi tek başına son derece pratik bir hale getiren parçaların şortlar olduğu konusunda hemfikir olabiliriz. Burada kilit nokta, hangi şortu hangi ortamda hangi parçalarla kombinleyeceğini iyi bilmekte.

Bermuda Şortlar

Eğer iş yerinizde şort giymek serbestse gerçekten çok şanslısınız. Şort giyerek de şık olunabileceğini unutmadan kendinize birkaç tane bermuda şort alabilir ve bu şortları hem polo yaka tişörtlerle hem de ince yazlık gömleklerle kombinleyebilirsiniz. Bermuda şortlar sizi ayakkabı seçiminde de özgür bırakır. Ortama göre ister sandaletlerle, ister bez ayakkabılarla isterseniz de günlük stil spor/şık arası çorapsız giyilen makosenlerle kombinleyebilirsiniz.  Bermuda şortların büyük cepli olanları; yazın sahil yürüyüşlerinizde, doğa keşiflerinizde ve uzun yolculuklarınızda da hayat kurtarıcınız olacak. İstediğiniz boy, renk ve özelliklere sahip farklı bermuda şortlar için Decathlon’un seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Deniz Şortları

Mayo tercihiniz ne olursa olsun, deniz şortları yaz aylarında tatillerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz şortlar. Parmak arası terlikle rahatça giyebileceğiniz deniz şortlarının renk ve desenlerine dikkat etmelisiniz. Eğer renkli ve desenli bir deniz şortu bakıyorsanız, üzerine giyeceğiniz t-shirt veya atletin düz renkte olması gerekiyor. Düz renk deniz şortlarını ise istediğiniz desene ve renge sahip bisiklet yaka ve V yaka tişörtlerle giyebilirsiniz.

Spor Yaparken

Spor yaparken mutlaka rahat etmenizi sağlayacak şortları tercih etmelisiniz. Penye kumaştan hafif ve ipli şortlar, spor salonlarında çalışanlar için vazgeçilmez şort modellerinden. Ama bisiklete biniyorsanız, şort yerine dar taytları tercih etmelisiniz. Tayt istediğiniz bisiklet konforunu size sağlayacaktır. Eğer yalnızca tayt giyerek rahat edemeyeceğinizi düşünüyorsanız içi taytlı bisiklet şortlarını tercih edebilirsiniz. Bisiklet üzerinde pedal çevirmenize veya hareket etmenize engel olmayan şortları, taytın üzerine rahatlıkla giyebilirsiniz.

Kısa Tenis Şortları

Tenis şortları rahatlıkları dolayısıyla yalnızca teniz yaparken değil günlük hayatta da kadın ve erkekler tarafından çokça tercih ediliyor. Bu şortları kadınlar tuniklerle kombinlerken erkekler ise tenisle özdeşleşen polo yaka tişörtlerle kombinleyebilirler. Alışverişe giderken, sahilde yürüyüş yaparken ya da herhangi bir resmiyet gerektirmeyen farklı ortamdalar rahat etmenizi sağlayacaktır.