Kadın Şort

47 Adet Adet

Sıralama:

Ürününüz eklendi
Seçilen Ürünleri Karşılaştır (0/5)
Karşılaştırılacak hiçbir ürün yok
Karşılaştırıcınız dolu Lütfen bir ürün silin
Sil

Kadın Şort

Decathlon kadın şort modellerindeki zengin seçenekleriyle spor seven kadınlara ihtiyaç duydukları rahatlığı sunar. Kadın spor şort tasarımları, spor süresince rahat hissederek uzun süreli bir performans ortaya koymanıza yardımcı olur. Yaptığınız spora uygun bir şort seçimi gerçekleştirerek istediğiniz gibi bir deneyim elde etmenize olanak tanır. Birbirinden farklı şort seçenekleri, Decathlon'un fitness & kardiyo ekipmanları arasında yer alan kullanışlı ürünlerdendir. Farklı spor dalları için farklı kumaş türü, tasarım özellikleri ve teknolojik detaylara sahip tüm şort modellerini inceleyebilirsiniz. Avantajlarla dolu bir alışveriş gerçekleştirerek kısa süre içerisinde şort modellerinden dilediğinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Kadın Şort Modelleri Nelerdir?

Kadın şort modelleri, birçok farklı ürün tasarımından meydana gelir. Şort tayt kadın tasarımları, şortun altında yer alan tayt ile vücudunuzu mükemmel bir şekilde sarar. Vücudun şekillenmesinde etkili bir rol oynayarak spordaki performansınıza katkıda bulunur. Kısa şort kadın tasarımları, sıcak havalarda kullanım için ter atımını kolaylaştıran kesimlere sahiptir. Jimnastik şortu modelleri genel olarak polyester materyal ile üretilerek jimnastik hareketlerinizde gereken esnekliği sağlar. Tenis şortu modelleri tüm antrenman ve oyun süresince terin vücudunuzdan pratik bir şekilde uzaklaşmasına katkıda bulunur. Tenis şortu kadın modelleri rahat bir kesime sahip olan, hareketinizi rahatlatarak cep detayları sayesinde birçok kişisel eşyanızı da yanınıza almanıza yardım eden ürünlerden oluşur. Kadın basketbol şortu modelleri ile basketbol deneyimlerinizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Boks şortu gibi modellerin hafif yapıları ve esneklik seviyeleri ile etkinliklerde kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

Taytlı Şort Giyilen Spor Dalları Hangileridir?

Yer aldığınız spor dallarındaki performansınıza katkıda bulunan taytlı şort modelleri, çalıştırdığınız kas gruplarını sıkıca sararak daha iyi hissetmenize de yardımcı olur. Bu sayede tüm çalışma boyunca verimliliğinizi gözlemleme fırsatına sahip olursunuz. Boks, tenis, kardiyo, arazi koşusu, pilates, basketbol, yürüyüş, jimnastik gibi farklı spor dallarında sıklıkla kullanımı tercih edilen taytlı şort tasarımları büyük bir konfor sağlar. Spor şort modelleri açık veya kapalı alanlarda yapmak istediğiniz bütün sporlar için kaliteli bir kullanım olanağı sunar. Eşofman şort kadın tasarımları, kadınların giyim tarzlarında tercih ettiği çeşitli özellikleri spor aktivitelerine taşımalarına da yardım eder. Taytlı şort kadın modellerinde zengin seçeneklere sahip olan Decathlon, dayanıklı ürünleri sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlar. Her modelde farklı bir özelliğe sahip olan ürün çeşitleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun seçimler yapabilirsiniz. Spor şortu modellerini tüm detayları ile birlikte inceleyerek size en uygun olan ürünleri hemen sepetinize ekleyin!

Kadın Spor Şort Fiyatları Nelerdir?

Kadın fitness şortu modelleri, içerisinde çeşitli organizasyon ve planlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz, yüksek kaliteli ürün seçeneklerini bulundurur. Spor şortu kadın tasarımları, sık kullanımlarınızın ardından bile dayanıklı yapısını korur. Outdoor şort olarak kullanabileceğiniz şortlar siyah, mavi, gri, pembe gibi birbirinden farklı renk seçeneklerine sahiptir. Taytlı şort seçeneklerine uygun fiyat avantajları ile kısa sürede ulaşmanıza olanak tanıyan Decathlon, egzersizlerinizi daha keyifli bir hale getirir. Çeşit çeşit modeller arasında yer alan fitness şortu ile fitness programlarınız rahat bir hale gelir.  Fitness şort gibi farklı alanlarda, o alana uygun olarak kullanabileceğiniz diğer ürünleri de zengin ürün gamında bulundurur. Şort etek gibi trend tasarım çizgilerine de yer veren marka, outdoor etkinliklerinizin arzu ettiğiniz şekilde gerçekleşmesine yardımcı olur. Yürüyüş şortu tasarımlarını doğa yürüyüşü gerçekleştirirken kullanabilirsiniz. Şort etek modelleri ile dikkat çeken bir spor tarz oluşturabilirsiniz. Basketbol şortu fiyatları da diğer modellerde olduğu gibi her bütçeye uygun olan Decathlon ile sporcu kimliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz.