Çocuk Mont ve Yelek

27 Adet Adet

Sıralama:

Ürününüz eklendi
Seçilen Ürünleri Karşılaştır (0/5)
Karşılaştırılacak hiçbir ürün yok
Karşılaştırıcınız dolu Lütfen bir ürün silin
Sil

Çocuk Mont ve Çocuk Sporları

Günümüzde spora erken yaşta başlamanın önemini artık tüm ebeveynler çok daha iyi biliyor. Türkiye’de her geçen yıl aileler, çocuklarını genç yaşta spora yönlendirmeye çalışıyor. Yetişkin spor çeşitlerinin birçoğu çocuklar tarafından da uygulanabiliyor. Spor yapan çocukların özgüveninin çok daha yüksek olduğu biliniyor. Çocuk yaşta spora başlamanın sağlayacağı fayda eğer doğru antrenman doğru ekipmanla yapılmazsa, malesef zarara dönüşebiliyor. Her türlü etkiye yetişkinlere göre daha savunmasız olan çocuk bedeni daha fazla korunmaya ihtiyaç duyuyor. Çocuğunuz için seçeceğiniz spor ekipman ve spor giyim türleri, çocuğunuzun hangi spor dalında faaliyet gösterdiğine, bu faaliyetlerin kapalı veya açık alanlarda yapılmasına, açık alanda yapılıyorsa da mevsime göre değişecektir. Eğer çocuğunuz kış mevsiminde doğayla iç içe olan sporlarla ilgiliyse çocuk mont modelleri arasından bu spor dalına uygun bir tanesini seçmeniz en doğrusu olacaktır. Çocuk mont seçimi yapılırken göz önünde bulundurmak isteyebileceğiniz birçok nokta vardır. Seçeceğiniz çocuk mont modelinin günlük hayatta da kullanılabilir olması, bunların başında gelmektedir.

2019 Çocuk Mont Modelleri

Artık çocuklar için çeşitli spor türlerine uygun mont modellerine ulaşmak son derece kolay. Peki bunca çeşit arasından doğru modeli nasıl bulabilirsiniz? Mesela çocuğunuz kar sporlarını seviyorsa, ona kayak montu alırken, içinde rahat hareket edip edemediğine dikkat edin. Çocuklar hızlı büyür; üç ay önceki son alışverişinizde ona olan beden artık olmayabilir. Kayak montlarının üretildiği kumaş, sağlam olmalıdır. Wed’ze kayak montu modelleri arasından çocuğunuza en uygun olanı kolayca bulabilirsiniz. Çocuk şişme mont tasarımları ise kamp ve trekking gibi çeşitli doğa sporlarında kullanılabilir. Bu tip tasarımlar kış mevsimi için üretilmiştir ve dikkat edilecek en önemli özellikleri ısı yalıtımlarıdır. Binicilik de çocuklar arasında popüler bir spordur; hem sosyalleşmelerine hem de bir hayvanla sevgi dolu bir ilişki geliştirmelerine yardımcı olur. Binicilik yapan çocuğunuz için özel binici yeleklerinden almayı düşünebilirsiniz. İçi polar kaplı, yüzde yüz su geçirmez materyalden üretilen yağmurluklar ise hem spor, hem okul hayatında çocuğunuzun favori montu haline gelebilir. Kapüşonlu bir mont modeli seçmek, bir taşla iki kuş vurmak olacak ve sizi başka bir parça daha alma masrafından kurtaracaktır. Siz de çocuğunuzun spor montunu Decathlon'dan seçin, spor yaparken aklınız onda kalmasın!

Çocuk Kışlık Mont Fiyatları

Decathlon kış koleksiyonlarında, 2 ile 6 yaş arasında olan çocuklar için üretilen montlar ve 7 ile 15 yaş arası çocuklar için iki farklı kategoride montlar bulunur. Su geçirmez çocuk mont modelleri ve fiyatları hem çocukların hem de ebeveynlerin beğenisini kazanacak nitelikler taşır. Çocukların bedensel gelişimi ve cilt yapıları göz önüne alınarak hazırlanan birbirinden özel, renk ve desenlerde çocuk montları, keyifle ve güvenle kullanılabilir. Özellikle çocuk montlarında geniş ve canlı bir renk skalası göze çarpar. Decathlon imzası taşıyan montların fiyatları, kullanılan materyaller ve kullanım amacına bağlı olarak değişir. Çocuk mont modelleri, çocukların tüm ihtiyaçlarına yanıt verecek özelliktedir.