Kadın/Bayan Ayakkabı

158 Adet Adet

Sıralama:

Ürününüz eklendi
Seçilen Ürünleri Karşılaştır (0/5)
Karşılaştırılacak hiçbir ürün yok
Karşılaştırıcınız dolu Lütfen bir ürün silin
Sil

Kadın & Bayan Spor Ayakkabı Seçimi

Her spor için farklı bir spor ayakkabı kullanmanızı öneririyoruz. Farklı sporlar, farklı ihtiyaçlar ister kadın spor ayakkabı seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekenler, darbe emicilik, rahatlık, hafiflik, su geçirmezlik, su kaydırma özelliğidir.

Doğa Yürüşü ve Trekking Ayakkabısı seçerken tabanlarında darbe emici özellik olması ayakkalarınıza rahatlık sağlar.Su geçirmez özellik ile birlikte uzun süren doğa yürüyüşleri boyunca ayakkabı ayağınızın kuru kalmasını sağlar. Düz zeminlerde yapacağınız doğa yürüyüşlerinde uzun bağcık alanları ayağınızın daha rahat olmasını sağlayacatır. 

Koşu Ayakkabılarında Seçim Yaparken koşu süresi, mesafesi, sıklığı ve ayak yapınıza göre tercih yapmalısınız.Koşu esnasında şok dalgaları yerle temas ettiğinizde vücut ağırlığınızın yaklaşık 3 katı darbe yaratır ve bu dalgalar topuktan omurganın üst kısmına kadar yayılır.Darbe emici özellikli ayakkabılar sayesinde zeminden gelen darbeleri emerek ayağınıza maksimum konfor sağlar. Sportif Yürüyüş’te kadın spor ayakkabı seçerken ayak topuğunun zeminle temasondan ön ayak bölgesinin itişine kadar bükülür, sportif yürüş kadın spor ayakkabısı bu harekete uyum sağlaması için esnek bir yapıda olmalıdır.