Erkek Spor Giyim

491 Adet Adet

Sıralama:

Ürününüz eklendi
Seçilen Ürünleri Karşılaştır (0/5)
Karşılaştırılacak hiçbir ürün yok
Karşılaştırıcınız dolu Lütfen bir ürün silin
Sil

Erkek Spor Giyim

Şehirli ve mücadeleci erkekler için tasarlanan spor giyim modelleri, bir moda anlayışından çok daha fazlasını temsil ediyor. Özgür ruhlu, cesur ve özgün erkeklerin yaşam felsefesini simgeleyen spor giyim ürünleri, birbirinden etkili tasarımlarıyla göz alıcı bir nitelik sergilerken her türlü sportif faaliyetinizde de en büyük destekçileriniz arasında yer alıyor. Dayanıklı ve esnek yapılarıyla gücünüze güç katan spor giyim ürünleri, incelikli tasarımlarıyla da detayların önemini vurguluyor.

Yağmurluk ve Montlarla Güvende Kalın

Decathlon erkek yağmurluk ve mont modelleri, sportif ve mücadeleci hayat tarzını dört mevsim boyunca sürdüren erkekler için özel olarak tasarlanıyor. Siyah, gri, mavi, turkuaz gibi renk seçenekleriyle üretilen erkek montları, farklı hava koşullarına uyum sağlayabilen ayarlanabilir tasarımlarıyla hem yağışlı hem de kuru havalarda kullanılabiliyor. 100 ila 150 gram arasında değişen elyaf dolgularıyla sizi en sert rüzgarlardan ve en güçlü yağışlardan bile koruyan erkek montları, soğuğun iç yüzeye geçmesini önleyen yapıları sayesinde her an güvende ve sıcak olmanıza yardımcı oluyor. Erkek mont modelleri, su geçirmez kaplama özellikleri sayesinde yağışın iç yüzeye sızmasını önlüyor ve bu sayede etkili bir yağmurluk vazifesi görüyor. Yağıştan korunmak için daha hafif modelleri tercih eden kullanıcılar için ise birbirinden şık yağmurluk seçenekleri üretiliyor. En fazla 175 gram ağırlığına ulaşan yağmurluk modelleri, su geçirmeme özellikleri sayesinde sizi daima kuru tutarken hidrofil kaplamaları sayesinde de nefes alabiliyor. Bu sayede iç bölümde yoğuşmayı önleyen yağmurluklar, esnek yapıları sayesinde her türlü fiziksel hareketinizi destekliyor ve özgürlüğün tadını çıkarmanıza olanak tanıyor.

Polar Modelleriyle Sınırları Aşın

Outdoor spor aktivitelerini soğuk kış aylarında da sürdürmek isteyenler için tasarlanan erkek polar modelleri, şık görünümleriyle sportif tarzınıza etkili bir katkı sunuyor. Siyah, gri, mavi, kırmızı, bordo gibi her zevke hitap edebilen renk seçenekleriyle üretilen polar modelleri, esnek ve güçlü yapıları sayesinde bisiklet, koşu, dağcılık, avcılık gibi tüm outdoor spor etkinliklerinizde kusursuz bir performans gösteriyor. Az yer kaplayan bileşenleri sayesinde her boydaki çantaya kolayca sığdırabileceğiniz Decathlon polar modelleri, en fazla 170 gram ağırlığında üretilmeleri sayesinde son derece hafif bir kullanım sunuyor. Polyester dokuma avantajı sayesinde nefes alabilen erkek polar seçenekleri, havasızlık kaynaklı cilt problemlerinin oluşumunu önlerken terinizi dışarı atarak sağlığınızı da koruyor. Decathlon erkek polar modelleri, pratik kullanım avantajları ile de hayatınızı kolaylaştırmayı başarıyor. Kırışmaz yapıları sayesinde her koşul altında fit ve etkili bir görünüm sergileyen erkek polarları, elde ve makinede yıkanabiliyor. Hızlı kuruma avantajı da bulunan ürünler, doğa koşulları altında da büyük bir avantaj sağlıyor. Polarınızı kampta, dağcılık etkinliğinde ve avcılık aktiviteniz esnasında rahatça yıkayabilir, kısa sürede kuruttuktan sonra tekrar giyebilirsiniz.

Pantolon ve Sportif Kıyafetler

Decathlon tarafından erkekler için tasarlanan pantolon ve çamaşır modelleri, enerjinizi ve performansınızı arttırmaya olanak tanıyor. Zorlu doğa koşullarında tercih edebileceğiniz kar pantolonları, esnek kumaşları ve yarı elastik detaylarıyla en yağışlı havalarda bile rahatça spor yapabilmenize yardımcı oluyor. İç kısmındaki havayı düzenli olarak yenileyen ve bu sayede cilt sağlığınızı koruyan Decathlon pantolon modelleri, termal korumalı yüzeyleri sayesinde sizi en sert havada bile sıcak tutmayı başarıyor. Tozlukları ve bağcık bölümlerindeki kancalarıyla vücudunuza temas etmesini önleyen pantolon modelleri, kalça ve paça bölümlerindeki ek kumaşlar sayesinde sizi ıslanmaktan da koruyor. Pantolonlar ve çamaşırlar da erkek spor giyim kıyafetlerinin bulunduğu sayfa içerisinde yer alıyor. Decathlon kategorilerinde sizleri bekleyen erkek iç çamaşırları ise sportif karakterinizi etkili bir şekilde tamamlıyor. Mavi, kırmızı, gri, siyah gibi farklı renk seçenekleriyle üretilen boxer modelleri, teri emen ve dışarı atan yapıları sayesinde en zorlu spor etkinliğinde bile vücudunuzun kuru ve güvende kalmasını sağlıyor. Tahriş önleyici yapıları sayesinde cildinizi koruyan boxer modelleri, sınırlarınızı dilediğiniz kadar zorlayabilmenize ve yüksek performans göstermenize yardımcı oluyor. Spor faaliyetlerinizde kullanabileceğiniz pilates tişörtleri ise doğal esnek yapıları sayesinde tüm hareketlerinizi desteklerken %100 pamuktan üretilmiş dokuları sayesinde eşsiz bir konfor da sağlıyor. Terinizi dışarı atan dokuları sayesinde tüm sportif aktivitelerinizde sağlığınızı güvence altına alan pilates tişörtleri; kendi başlarına spor kıyafeti olarak ya da polar, kazak ya da gömleklerinizin içinde çamaşır seçeneği olarak kullanılabiliyor.