Futbol Forma ve Kıyafetleri

81 Adet Adet

Sıralama:

Ürününüz eklendi
Seçilen Ürünleri Karşılaştır (0/5)
Karşılaştırılacak hiçbir ürün yok
Karşılaştırıcınız dolu Lütfen bir ürün silin
Sil

Futbol Forma Ve Kıyafetleri

Decathlon, futbol kıyafetleri ve ekipmanları ile spor zevkinizi ve verimliliğinizi artırıyor. Futbolcuların ilk aşama, amatör ve profesyonel olmak üzere tüm performanslarına cevap verecek kapasitede ayrıcalıklı üretimler sunuyor. Mühendisler tarafından özel olarak geliştirilen ve üstün kaliteli performans teknolojisiyle tasarlanan ürünlerinin tamamı, AR-GE laboratuvarlarında ve Kipsta Stadyumunda test ediliyor. Futbol topları kategorisinde yer alan ürünler, günlük kullanım topları ve profesyonel futbol topları olarak idman tercihinize ve oyun alanınıza göre değişen alternatifler sunuyor. Toplar dayanıklı malzeme ve sağlam dikiş kalitesiyle uzun süreli kullanımda ve zorlu vuruşlarda yıpranmıyor. İç basınç koruma kalitesi yüksek, sekme ve sıçrama kontrolü özelleştirilmiş top çeşitleri, farklı renk seçenekleri ile sert zeminde, çimde veya kumda gerçekleştireceğiniz taktik ve manevra kabiliyetinizi artırıyor.Antrenman rahatlığınızı ve oyun performansınızı artırmak üzere hazırlanan modern stil ve yaka seviyesindeki değişik yapısıyla özel olarak tasarlanan futbol formaları, benzersiz hareket kolaylığı sağlıyor. Sık yıkamaya dayanıklı, çabuk kuruyan, dayanıklı, hafif ve nefes alabilen kaliteli kumaştan üretilmiş formalar, zevkinize uygun renk seçenekleriyle futbol oynama konforunuzu her anlamda tamamlıyor. Her bedene ve her zevke uygun ölçü ve renkte temin edebileceğiniz futbol şortları, hareket serbestliğini maksimum seviyeye çıkarıyor. Yüksek kalitede dayanıklı kumaştan imal edilen şortlar, teri dışarı atma özelliği, çabuk kuruma, bel desteği ve bağlama ipi, sık kullanım ve yıkamaya elverişli, oldukça hafif ve esnek olma özellikleriyle fark yaratıyor.Halı saha ayakkabıları üstün yer tutuş kalitesiyle ve farklı zeminlerde kullanıma uygun olarak tasarlanıyor. Sahada koştururken ihtiyaç duyduğunuz denge ve hareket kontrolünüzü sağlıyor. Kramponlar, her aşama sporcu için farklı konforda dayanıklı tasarım, model ve renklerde üretiliyor. Sağlam yer tutuş özelliğiyle kaymayan, ileri geri dediğimiz ani ve çift yönlü ayak hareketlerine uygun oluşuyla ve darbelere karşı üstün korumasıyla ön plana çıkıyor.Dilediğiniz spor türünde ve tercih ettiğiniz kalitede kıyafetlere sahip olmak için hemen size uygun seçenekleri inceleyebilir, güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. .

İyi bir futbol formasında olması gereken özellikler nelerdir ?

Antrenman ve maç rahatlığınızı ve oyun performansınızı artırmak üzere hazırlanan modern stil ve yaka seviyesindeki değişik yapısıyla özel olarak tasarlanan futbol formaları, benzersiz hareket kolaylığı sağlıyor. Sık yıkamaya dayanıklı, çabuk kuruyan, dayanıklı, hafif ve nefes alabilen kaliteli kumaştan üretilmiş formalar, zevkinize uygun renk seçenekleriyle futbol oynama konforunuzu her anlamda tamamlıyor. Her bedene ve her zevke uygun ölçü ve renkte temin edebileceğiniz futbol şort ve futbol formaları, hareket serbestliğini maksimum seviyeye çıkarıyor. Yüksek kalitede dayanıklı kumaştan imal edilen şortlar, teri dışarı atma özelliği, çabuk kuruma, bel desteği ve bağlama ipi, sık kullanım ve yıkamaya elverişli, oldukça hafif ve esnek olma özellikleriyle fark yaratıyor.

Antrenman sıklığına göre halı saha forması seçimi nasıl olmalıdır ?

Decathlon, halı saha formaları ile spor zevkinizi ve verimliliğinizi artırıyor. Futbolcuların ilk aşama, amatör ve profesyonel olmak üzere tüm performanslarına cevap verecek kapasitede ayrıcalıklı üretimler sunuyor. Mühendisler tarafından özel olarak geliştirilen ve üstün kaliteli performans teknolojisiyle tasarlanan ürünlerinin tamamı, AR-GE laboratuvarlarında ve Kipsta Stadyumunda test ediliyor. Antrenman sıklığınıza göre halı saha formanız sık yıkamaya dayanıklı, çabuk kuruyan, dayanıklı, hafif ve nefes alabilen kaliteli kumaştan üretilmiş formalar olması gerekiyor. Dilediğiniz ve antrenman sıklığınıza uygun halı saha formasına sahip olmak için hemen size uygun seçenekleri inceleyebilir, güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Futbol şortu seçerken nelere dikkat edilmelidir ?

Antrenman ve maç rahatlığınızı ve oyun performansınızı artırmak üzere hazırlanan modern stil ve seviyesindeki değişik yapısıyla özel olarak tasarlanan futbol şortları, benzersiz hareket kolaylığı sağlıyor. Sık yıkamaya dayanıklı, çabuk kuruyan, dayanıklı, hafif ve nefes alabilen kaliteli kumaştan üretilmiş futbol şortları, zevkinize uygun renk seçenekleriyle futbol oynama konforunuzu her anlamda tamamlıyor. Her bedene ve her zevke uygun ölçü ve renkte temin edebileceğiniz futbol şort ve futbol formaları, hareket serbestliğini maksimum seviyeye çıkarıyor. Yüksek kalitede dayanıklı kumaştan imal edilen şortlar, teri dışarı atma özelliği, çabuk kuruma, bel desteği ve bağlama ipi, sık kullanım ve yıkamaya elverişli, oldukça hafif ve esnek olma özellikleriyle fark yaratıyor.

Uzun ve kısa futbol şortları hangi kullanımlar için uygundur ?

Decathlon, futbol şortları ile spor zevkinizi ve verimliliğinizi artırıyor. Futbolcuların ilk aşama, amatör ve profesyonel olmak üzere tüm performanslarına cevap verecek kapasitede ayrıcalıklı üretimler sunuyor. Mühendisler tarafından özel olarak geliştirilen ve üstün kaliteli performans teknolojisiyle tasarlanan ürünlerinin tamamı, AR-GE laboratuvarlarında ve Kipsta Stadyumunda test ediliyor. Kısa futbol şortları mevsimsel olarak yaz ve bahar aylarında kullanımınız için uygun olacaktır. Uzun futbol şortları sizi rahat ettirirken, kullanımınız sırasında serin hava gereği daha sıcak tutması için tasarlanmıştır.