Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
12
Adet Adet

Kaykay ve Aksesuarı

Sıralama:

  • Seçiminiz: (0) Filtreleri kaldır
  • Ürün Türü

  • Cinsiyet

  • Cinsiyet

  • Fiyat

  • Beden

  • Kullanıcı Yorumu

  • kaykay fiyatları
    Türkiye’nin en büyük spor mağazası Decathlon kaykay fiyatları ve aksesuarları açısından birçok seçeneği barındrıyor. Başarılı ve özgün tasarımları ile beğeni toplayan kaykay modelleri, geniş gövdeleri sayesinde en kıvrak hareketlerde bile denge sorunu yaşamanıza izin vermiyor. Kanada Akçaağacı ve alüminyum dingiller kullanılarak son derece dayanıklı hale getirilen kaykaylar üst düzey kayış performanslarını ABEC rulmanları, standartlara uygun genişlikteki poliüretan tekerlekleri ile elde ediyor. Kaykay çeşitlerinin zamanla eskiyen dingil, tekerlek gibi parçalarını kaykay vida seti veya montaj anahtarı kullanarak yenileriyle değiştirebilirsiniz. Kaykay çeşitleri ve aksesuarları arasından ihtiyacınıza uygun olan modeli satın almak için hemen alışverişe başlayın!
Ürününüz eklendi
Seçilen Ürünleri Karşılaştır (0/5)
Karşılaştırılacak hiçbir ürün yok
Karşılaştırıcınız dolu Lütfen bir ürün silin
Sil

Kaykay Sporu Nasıl Gelişti?

Ekstrem bir spor dalı olan kaykay, 20. yüzyılda Amerika'nın Kaliforniya eyaletinde ortaya çıkmıştır. Havanın rüzgarsız olması sebebiyle sörf yapamayan gençler alternatif çözüm yollarına başvurmuş ve en sonunda da bir tahtanın altına yerleştirdikleri tekerlek sistemi ile kaykayı geliştirmişlerdir. Kaykayda temel amaç hareket halindeki tekerlekli tahta blok üzerinde dengede durmaktır. Amatör ve profesyonel anlamda yapılan bu spor dalında, sporcular sıklıkla akrobatik hareketlere başvururlar. Oyuncular arasında popülerliği artan bu akrobasi ile seyir zevki de giderek yükselen kaykayın günümüzde Avrupa'nın ve dünyanın pek çok bölgesinde büyük bir hayran kitlesi vardır. Eğlenceli olduğu kadar, tahta üzerinde dengede durma çabasının insan vücuduna denge sağlamasına olanak kılması, kaykayın sportif yönünü de ön plana çıkarmaktadır. Hız ve estetiğe dayalı bu oyun tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de günden güne yaygınlaşmaktadır. Eğer siz de macera tutkunuzu ateşlemek ve adrenalin seviyenizi yükseltmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Dünyaca ünlü markaların en seçkin ürünlerinin yer aldığı Decathlon'da aradığınız tüm kaykay modellerini kolayca bulabilirsiniz.

Aradığınız Tüm Kaykay Modelleri Decathlon'da

Sporun gelişimine hız kazandıran ve sporcunun gereksinim duyduğu her türlü giyim ve aksesuarın yer aldığı Decathlon, kaykayda da macera tutkunları için en doğru adres durumundadır. Yediden yetmişe, her yaş grubundan geniş kitlelere hitap eden kaykay, farklı model ve çeşitlerde siz spor tutkunlarının beğenisine sunulmaktadır. İster spor, ister eğlence isterseniz de ulaşım amaçlı faydalanabileceğiniz kaykayları dilediğiniz her zaman ve koşulda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dünyada olduğu gibi Türkiye'de de trendi giderek artan kaykaya başlamak için acele edin. Uygun ödeme seçenekleri ve avantajlı satın alma fırsatlarıyla sahip olabileceğiniz bu kaykaylar ile hem eğlenecek hem de spor yaparak vücudunuzu zinde tutmuş olacaksınız. Farklı model ve tasarımlarda üretilen bu ürünler, amatör ve profesyonel anlamda her kesimden sporseverin ihtiyaçlarına cevap verecek niteliktedir. Sitemizde yer alan kaykay modelleri ve kaykay aksesuarları içerisinden zevkinize uygun olanı belirleyip siparişinizi verin. Hemen şimdi seçiminizi gerçekleştirip ürünü sepetinize ekleyebilir ve Türkiye'nin prestijli markası Decathlon sayesinde hayalinizdeki kaykaya kolayca ve avantajlı koşullarla sahip olabilirsiniz.