Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
23
Adet Adet

Çocuk Scooter ve Aksesuarları

Sıralama:

  • Seçiminiz: (0) Filtreleri kaldır
  • Ürün Türü

  • Cinsiyet

  • Fiyat

  • Beden

  • Kullanıcı Yorumu

  • Çocuk Scooter
    Güvenlikli katlama sistemlerine sahip çocuk scooter modelleri ayarlanabilir yükseklikleri ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Decathlon güvencesiyle kolayca sahip olabileceğiniz çocuk scooterları, ön süspansiyonları aracılığı ile darbeleri emiyor. Dayanıklı ve hafif olacak şekilde tasarlanan ürünlerin fren sistemleri sayesinde sağladığı güvenli sürüş keyfini ön lamba gibi aksesuarlar ile artırabilirsiniz. Scooter vida seti kullanarak parçalara ayrılabilen çocuk scooter modeli çıkartma sayesinde kişiselleştirilebiliyor. Tüketici dostu iade koşulları ile sahip olabileceğiniz modellerin sap, elcik, tekerlek ve gövde kısımları eskidiğinde yenileriyle değiştirilebiliyor. Çocuk scooter özel standı kullanılarak saklanabiliyor. Çocuk scooter çeşitleri arasından beğendiğiniz ürünü kredi kartına taksit seçeneklerinde yararlanarak satın almak için hemen sepetinize ekleyin!
Ürününüz eklendi
Seçilen Ürünleri Karşılaştır (0/5)
Karşılaştırılacak hiçbir ürün yok
Karşılaştırıcınız dolu Lütfen bir ürün silin
Sil

Çocuk Scooter Modelleri Decathlon'da

Scooter ayağınızın itme kuvveti ile ilerleyen ve hız alan, ön tarafında destek almanızı sağlayan bir gidonu olan bir tür kaykaydır. İlk üretim yıllarındaki scooterın tekerleklerinin küçük olması sebebiyle denge ve manevra kabiliyetinden yeterli verim alınamamıştır. Sonraları hızla ilerleyen teknolojiyle doğru orantılı olarak gelişen scooterın tekerlek boyutları büyütülmüş, manevra kabiliyeti arttırılmıştır. Bu durum da scootera yönelik ilgi ve merakın artmasını sağlamıştır. Günümüzde gelinen noktada ise scooter, Avrupa'daki genç kesim arasında oldukça sevilen bir ulaşım aracı halini almıştır. İşe, okula bu araç vasıtasıyla giden gençler, scooterı bir ulaşım aracının dışında eğlence amaçlı olarak da kullanmaktadır. Yeni nesil için popülaritesi günden güne artan bu keyifli motosiklet türü özellikle çocukların ilgisini yoğun olarak üzerine çekiyor. Eğer siz de, çocuğunuzun hem eğlenmesini hem de spor yapmasını istiyorsanız onun için Decathlon'da yer alan çocuk scooter modellerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Her biri dünyaca ünlü markaların en sevilen ürünleri olan bu çocuk scooter çeşitlerinden dilediğinizi satın alarak çocuğunuzu sevindirebilirsiniz.

Çocuk Scooter İle Çocuklarınızı Sevindirin!

Spor; genç, yaşlı her yaştan herkesin vücut sağlığı için en gerekli aktivitelerden biridir. Spora katılımı arttırmayı amaçlayan ve amatör ve profesyonel her kesimden sporcuya ürün temini sağlayan Decathlon, çocuklarınızın sportif hayata adapte olması için de en fonksiyonel ürünlerini sizlerin beğenisine sunuyor. Çocuğunuza sporu sevdirmeye Decathlon’dan satın alacağınız çocuk scooter ile başlayabilirsiniz. Çocuğunuz, spor yaparken aynı zamanda eğlenmesini de sağlayacak bu keyifli aracı çok sevecek! Her biri seçkin markaların ürünü olan bu çocuk scooter modelleri, kuvvetli tekerlekleri ve sağlamlaştırılmış alt tabanı ile çocuğunuz için güvenli bir seyahat imkanı sunuyor. Çocuğunuzu sevindirmek için stoktaki ürünlere göz atmaya hemen başlamalısınız! Bütçenize en uygun çocuk scooter fiyatları ile tanışın ve scooter seçiminizi bir an önce yaparak siparişinizi verin. Farklı model ve tasarımlarda üretilen bu scooterlara, uygun satın alma seçenekleri ve avantajlı fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Hemen şimdi ürün seçiminizi yapın ve site üzerinden gerçekleştireceğiniz tek bir online işlemle ürünü sepetinize ekleyerek kolaylıkla satın alın.