Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz

Uzmanına Sor Nedir? Nasıl Çalışır?

Uzmanına sor sporseverler ve spor uzmanını buluşturmayı hedeflediğimiz bir platform. Hedefimiz bu platformu her sporda her kullanıcımızla buluşturabilmek. Spor tutkunları sporlarıyla alakalı sormak istedikleri ne varsa sporun uzmanına sorabilirler Şu an için sadece koşu alanında hizmet veren Uzmanına Sor, en kısa zamanda bir çok spor için kullanılabilir duruma gelecektir. “Bisiklete binmek istiyorum ama nereden başlayacağımı bilemiyorum” ya da “Tenise başlamak için en doğru ekipmanlar hangileri?” gibi soruların yanıt ve çözümleri Uzmanına Sor’da!

Uzmanına Sor 12.00 - 18.00 saatleri arasında hizmetinizdedir.

Uzmanımız Kimdir?

Devamını Oku..

Samet Ayar

Merhaba ben Samet  9 aydır Decathlon’da Spor lideri olarak çalışıyorum. 7 senedir doğa yürüyüşü sporunu yapan biri olarak söyleyebilirim ki doğa yürüyüşü benim için tutku sporundan çok, yaşam tarzı haline geldi. Doğada olduğum her an kendimi daha mutlu hissediyorum. Ayda neredeyse 4-5 kere kamp yaparım ve yeni yerler keşfederim. 7 senedir de arama kurtarma ekibi gönüllüsyüm. Araziye çıktığımda ne zaman neye ihtiyacım olduğunu , kullanmam gereken ekipmanları ve benzeri ihtiyaçlarımı deneyimleyerek öğrendim. Bu zamana kadar elde ettiğim bilgi ve deneyimlerimi kullanıcılarımızla paylaşmak beni çok mutlu edecektir.

Sporlarım: Doğa yürüyüşü, tırmanış, kürek

Sporla Kalın!

Hakan Yavaş

Merhabalar ben Hakan.19 şubat 1998 Samsun doğumluyum. Lise dönemini Samsun’da geçirdikten sonra üniversite için Antalya’ya yerleştim. Üniversite hayatım sürecinde Decathlon ile tanıştım. Yaklaşık bir senedir Decathlon Antalya Muratpaşa mağazasında Hiking Trekking ve Tırmanış spor liderliği yapıyorum. Trekkingi orta okul dönemlerinde izcilik kulübü ile birlikte tanıdım. Birçok kampa ve etkinliğe katıldım. Türkiye’nin birçok yerinde kamp ve yürüyüş yapma fırsatı yakaladım. Lise dönemlerinde İzcilik Federasyonu’nda liderlik yaparak bir çok eğitim de bulundum. 2016 senesinde Likya yolunu yürüyerek trekking ve backpacking konusunda bir çok deneyim elde ettim. Gittiğim yerleri keşfetmeden dönmeyi sevmediğim için trekking benim tutku sporum. Sizlere trekking ve backpacking konusunda deneyimlerimden yola çıkarak nelere ihtiyaç duyacaksınız, ne gibi zorluklarla karşılaşacaksınız, püf noktalar ve Türkiye’deki rotalar konusunda yardımcı olacağım. Haydi Keşfedelim.

Sporla Kalın!

513
Adet Adet

Hiking - Trekking - Outdoor

Sıralama:

Ürününüz eklendi
Seçilen Ürünleri Karşılaştır (0/5)
Karşılaştırılacak hiçbir ürün yok
Karşılaştırıcınız dolu Lütfen bir ürün silin
Sil