100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
HUTCHINSON

Uzun ömür ve yumuşak damak teli bir arada.

Referans numarası : 8328781

700x23 EQUINOX RENFORCED

Düzenli ve yoğun kullanım için, yol bisikleti lastiği. Hutchinson Equinox 700x23 yumuşak damak telli lastikler, uzun antrenmanlara uygundur.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Lastiğin durumunu nasıl anlarım?

Lastiğinizi ne zaman değiştirmek gerektiğini anlamak ve yıpranmışlığını kontrol etmek için lastiğin yerle temas noktalarına bakın. Lastik tabanı saçaklanmaya başladıysa, mikro çizik sayısı fazlaysa, tekerlek sırtı yassılaşmaya başladıysa, tekelerlekler yıpranmıştır. Bu durumda tekerleklerinizi değiştirmeyi düşünmeye başlamalısınız.

Bisiklet lastiği nasıl değiştirilir?

Lastiği değiştirmek için öncelikle iç lastiğin havasını iyice indirmelisiniz.
Ardından iç lastiği levyeler yardımıyla, kanırtarak jant ve dış lastikten ayırmalısınız.

Bisiklet lastiği nasıl takılır?

Bisiklet lastiğini takmak için öncelikle iki telden birini janta geçirin. Tellerden birini taktıktan sonra, janta geçirmeden iç lastiği %30 oranında şişirin.
Daha sonra valfin tam karşısından başlayarak ikinci kenarı da yerleştirin. Lastiği tamamen şişirmeden önce iç lastiğin sıkışmadığına emin olmalısınız.

Bisiklet lastiği nasıl şişirilir?

Bisiklet lastiğinizi şişirirken dikkatli davranın. Önerilen lastik değerleri internet sitesindeki önerilerde belirtilmiştir. Ayrıca bisiklet yapmaya başlamadan önce lastiğinizin basınç durumunu da kontrol ediniz.

Profesyonel tavsiyesi

Lastiğinizi, bisiklet süreceğiniz zemine ve hava durumuna göre şişirmelisiniz.
Yağmurlu havalarda bisiklet sürerken, lastik basıncını azaltmak yer tutuş oranını arttırır. Kuru havalarda bisiklete binerken ise lastik basıncını yükseltebilirsiniz. Ayrıca bisiklet yapmaya başlamadan önce lastiğinizin basınç durumunu da kontrol ediniz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Wheel Energy laborautvarları, sertifikalı ve dünyadaki en büyük markalar tarafından tanınmıştır, tarafından gerekli konularda test edildi;tutuş, darbe emişi, sürtünme dayanımı, uzun ömürlülük, performans.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM