Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
OLAIAN

Dizleri sarar ve sürtünmeleri engeller

  • UV Korumalı Üstler - Çocuk,Bebek Çocuk Mayoları - 500 UV KORUMALI ALT OLAIAN - ÇOCUK
  • UV Korumalı Üstler - Çocuk,Bebek Çocuk Mayoları - 500 UV KORUMALI ALT OLAIAN - ÇOCUK
  • UV Korumalı Üstler - Çocuk,Bebek Çocuk Mayoları - 500 UV KORUMALI ALT OLAIAN - ÇOCUK
  • UV Korumalı Üstler - Çocuk,Bebek Çocuk Mayoları - 500 UV KORUMALI ALT OLAIAN - ÇOCUK
  • UV Korumalı Üstler - Çocuk,Bebek Çocuk Mayoları - 500 UV KORUMALI ALT OLAIAN - ÇOCUK
Referans numarası : 8486093
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
UV Korumalı Üstler - Çocuk,Bebek

500 UV KORUMASI SAĞLAYAN ALT - ÇOCUK - LACİVERT OLAIAN

OLAIAN
Sörf ve bodyboard yaparken güneşten korunmak isteyenler için tasarlandı İleri Seviye 22°C üzeri su sıcaklığı 2 saat tahrişi önler UV koruması sağlayan, uzun kollu bu alt suyun içinde bile koruma sağlar ve tahta kaynaklı tahrişleri azaltır.
Decathlon
39.99TL - %

39.99TL*
Dont écoparticipation: / Tarihinden İtibaren

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
39.99TL  %
Eski Fiyat0.00TLYeni Fiyat39.99TL**
Dont écoparticipation: / Tarihinden İtibaren

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Mağaza Stoğuna Bak
AVANTAJLARI
Tahrişi önleme Tahta kaynaklı sürtünmelerin önüne geçer. 2 saatlik antrenman
Denge Toparlayıcı bel. Tişörte bağlamak için sabitleme ipi bulunur
Güneşe karşı koruyucu SPF50+ koruma sağlayan kumaş. Islakken bile minimum %95 UV koruması
Çabuk kuruma özelliği Polyester bileşenli sentetik kumaşı hızlı kuruma sağlar.
Bakım kolaylığı Kumaşın dokuması kumun tişörtte kalmasının önüne geçer.
TEKNİK BİLGİLER
Islakken bile korur.

UV korumalı bu OLAIAN ürününün kumaşı UVB ışınlarına karşı %98 ve UVA ışınlarına karşı %95 oranında koruma sağlar (SPF 50+). Bu oranlar güneşe karşı etkili koruma sağlar. Su sporları yapanlar tarafından hem suda hem de suyun dışında kullanılabilir.
UV ışınlarının filtrelenmesi kumaş fiberler tarafından gerçekleştirilen bir durumdur, bu tarz bir koruma tekrarlanan yıkamalara rağmen ömrünü uzun süre korur.

SPF 50+ ne anlama gelmektedir?

SPF, dünya genelinde standartları belirlenmiş güneş koruma faktörünü (Ultra Viyole Işınlarına Karşı Koruma) simgeler. Kumaşın koruma düzeyini, daha doğru bir deyişle UV ışınlarını geçirgenlik oranını belirtir. Standartlara uygun olması açısından kumaş, UV ışınlarının %95'ini engellemelidir. SPF 50+, kumaşın UVA ışınlarının %95'ini, UVB ışınlarının %98'ini engellediğini belirtir.

Tahrişleri önleme

Bu alt, özellikle tahtaya uzanıldığında diz seviyesinde ve oturur pozisyonda kalça içinde oluşan sürtünmelerin önüne geçer. 2 saat süren antrenman boyunca tahrişleri önemli ölçüde önlediği kanıtlanmıştır.

Dalgalarda kaymama

Toparlayıcı beli dalgalarda düşme durumunda bile ürünün üzerinizden kaymasını önler. Belin ön tarafında bulunan ipi, UV korumalı bir tişörte bağlanarak tişörtün yukarı çıkmasını önler. Daha iyi korunmak adına bu alt ürünün tamamlayıcısı olarak 500 UV koruması sağlayan bir tişört (uzun kollu ve kısa kollu modelleri bulunur) kullanmanızı öneriyoruz.

Isıl iletkenlik ve rüzgar

UV koruması sağlayan bu alt minimum 22°C sıcaklığa sahip suda kullanılabilir. Hava sıcaklığı önerilen su sıcaklığının artmasına ya da düşmesine neden olabilir. 2 saat üzeri sıcaklıklara uygun, ısı yalıtımı sağlayan modellerimiz polar, neopren ya da her iki bileşene de sahip ürünlerdir. Hangi bileşene sahip ürünü tercih edeceğiniz rüzgarın hızına bağlı olarak değişir, 15 km/sa daha hızlı esen rüzgar için: Neopren bileşenli bir model tercih edin.

Birçok dalga sporuna uygun UV koruması sağlayan alt.

UV koruması sağlayan ürünlerimiz, beklentisi yüksek sporcuların gereksinimlerini karşılamak amacıyla tasarlandı. Tasarım konusundaki tercihlerimiz, ürünlerimizi aynı zamanda kitesurf, rüzgar sörfü, wakeboard, su kayağı, denizde aktif yürüyüş (kıyı boyunca) veya SUP (stand-up paddle) gibi su sporları için de uygun kılar.

Minikleri koruyun!

Bebeklerin cilt koruması 3 yaşından itibaren etkili olmaya başladığından, 3 yaşından küçük bebeklerin ciltleri güneş ışınlarına karşı oldukça hassastır. Aynı oranda güneşe maruz kalmaları durumunda, güneşin etkileri çocuklarda yetişkinlere kıyasla 2 - 3 kat daha fazladır. Bu sebeple etkili bir şekilde koruma sağlamak önemlidir.

Güneşe karşı alınması gereken önlemler

Bu ürün güneşe karşı korunmayı sağlamakla birlikte, yansıma etkisi (suyun veya kumun üzerinden), sıcaklık, günün saati dikkate alınmalıdır. Bu ürünü giydiğinizde uygun tamamlayıcı ürünleri kullanmalısınız: Güneş gözlüğü, şapka, uygun güneş kreminin düzenli olarak uygulanması, düzenli sıvı tüketimi, UV korumalı bir tişört giyilmesi vb.

Güneşten korunma rehberi

https://www.TRIBORD.tm.fr/conseils/la-protection-solaire-en-surf-a_32367

OLAIAN markası nedir?

TRIBORD sörf ürünleri sörf, bodyboard, skimboard sporlarını içeren OLAIAN adını aldı. Tüm sörf ürünlerimiz zamanla bu marka ile değiştirilecektir. Bu nedenle ürününüzün görselinde bulunan logo farklı olacaktır.

Daha Fazlası Daha Azı
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Ana kumaş
85.00% Polyester, 15.00% Elastan
Bakım önerileri İlk kullanımdan önce yıkayın. Kullanımdan sonra duru suyla durulayın.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Hassas yıkama
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Hassas yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Ütülemeyiniz
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Kuru temizleme yapmayınız
Uyarılar Su > 22°C. Islakken bile korur. UV ışınlarını %95 filtreler.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Güneşe karşı koruyan bileşenlerin tamamı mühendislerimiz tarafından laboratuvarda test edildi. Standartlara uygunluk: EN 13758 - 2. Üretime geçmeden önce kullanılan malzemeleri test ederiz. Bağımsız laboratuvarlarda gerçekleştirilen testlere ek olarak kendi ölçüm araçlarımızı da kullanırız. Islak ve kuru halde laboratuvarda test edilen ürünler ayrıca antrenman sırasında gerçek kullanım koşullarında da test edilir (kullanım kaynaklı esneme).
Ürün testi Hendaye'deki (Fransa) ekiplerimiz tarafından tasarlanmış ve test edilmiştir. Bu ürünün bileşenleri, maksimum kalite ve dayanıklılık sağlamak amacıyla laboratuvarda test edildi.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI