100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
INESIS

Yarışmalara yeni başlayanlar için uygundur.

500 GOLF TOPLARI X12

Antrenman ve müsabaka amaçlı golf oynayan sporcular için tasarlandı. Rahatça oynayın! 500 toplar, yarışmalara yeni başlayanlar için uygundur.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8338879
TEKNİK BİLGİLER
Inesis tasarım konsepti

Golf topu ürün gamımızı, rahatça oyununuza odaklanabilmeniz için tasarlıyoruz. Ekiplerimiz tarafından tasarlanan ve golf oyuncuları tarafından sahada test edilen ürün gamımızı, müşterilerimizin görüşleri doğrultusunda geliştiriyoruz. Müşteri görüşleri ve marka deneyiminin katkıları sayesinde geliştirilen toplarımız, oyun esnasında size büyük bir rahatlık sağlıyor!

Fark yaratan detaylar

Top basıncı 90'dır. Basınç, topun sertliğinin göstergesidir. Topa vurulduğunda, top havalanmadan evvel alçalır veya ezilir. Vuruşunuz düşük falsoluysa daha düşük basınçlı bir topa, vuruşunuz yüksek falsoluysa daha yüksek basınçlı bir topa ihtiyacınız vardır.
Bu topun ağırlığı 45,93 gramdır. Petek sayısı :440
Yapı : 2 parça
Çekirdek: Kauçuk
Kaplama: Surlyn

Künye

Bu topu, golf derslerine ve müsabakalara yeni başlayan oyuncular için tasarladık. Royal and Ancient standartlarına bağlı kalarak bu topun müsabakalarda yarışan tüm oyuncular için ulaşılabilir olmasını arzu ettik.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Golf aksesuarlarımızın değerlendirilmesi ve onaylanması konusunda golf oyuncularımızın görüşlerine güveniyoruz. Ürünlerimiz hakkında iletilen görüş ve değerlendirmeleri dikkate alıyoruz. Olumsuz değerlendirmeler karşısında gerekli düzeltmeleri yapıyoruz. 500 golf topu hakkında yapılan değerlendirmeleri aşağıda görebilir ve görüşlerinizi ileterek ürünlerimizin gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.
Ürün testi Bu top, tekrarlayan vuruşlara dayanma kapasitesini ölçmek amacıyla dayanıklılık testlerine tabi tutulmuştur. Bu testler bağımsız bir laboratuvar tarafından gerçekleştirilmiştir ve üretim sürecinde kalite beklentilerimizin karşılandığını doğrulamaktadır. Bu testlere rağmen topunuz konusunda yeterince memnun değilseniz bize görüşünüzü bildirerek ürünü geliştirmemize yardımcı olabilirsiniz!
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM