100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
INESIS

Yağmur altında bile oynayın!

500 GOLF ELDİVENİ

Nemli havalarda golf oynayanlar için tasarlandı. Yağmur altında bile oynayın!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8329179
TEKNİK BİLGİLER
Tasarım hikayesi

Bu eldiveni, Inesis ürün gamında böyle bir eldiven bulunmadığı için ürettik. Bu ürünü çift olarak satıyoruz çünkü yağmur yağdığında sopayı daha iyi kavramak için her iki ele eldiven takmak tercih edilmektedir.

Inesis konsepti

Tüm ürünlerimiz "Liberate your Swing" amacına sahiptir. Markamızın asıl amacı golf oynarken kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacak ürün gamını tasarlamaktır. Ekiplerimiz tarafından tasarlanan ve golf oyuncuları tarafından sahada test edilen ürün gamımızı, müşterilerimizin görüşleri doğrultusunda geliştiriyoruz. Müşteri görüşleri ve marka deneyiminin katkıları sayesinde geliştirilen aksesuarlarımız, oyun esnasında size büyük bir rahatlık sağlıyor!

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürünlerimizi kullanan golf oyuncularına ürünleri onaylamaları ve eksiklerini belirlemeleri konusunda güveniyoruz. Ürünlerimiz hakkında iletilen görüş ve değerlendirmeleri dikkate alıyoruz. Olumsuz değerlendirmeler karşısında gerekli düzeltmeleri yapıyoruz. Müşterilerimizin bu eldiven hakkındaki değerlendirmelerini aşağıda görebilir ve görüşlerinizi ileterek ürünlerimizin geliştirilmesine katkıda bulunabilirsiniz.
Ürün testi Bu eldiven golf sopalarını tutarken oluşabilecek aşınmalara karşı dayanıklılık kapasitesinin ölçülmesi amacıyla aşınma testlerine tabi tutulmuştur. Bu testler bağımsız bir laboratuvar tarafından gerçekleştirilmiştir ve üretim sürecinde kalite beklentilerimizin karşılandığını doğrulamaktadır. Bu testlere rağmen eldiveniniz konusunda yeterince memnun değilseniz bize görüşünüzü bildirerek ürünü geliştirmemize yardımcı olabilirsiniz!
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM