TARMAK
  • BASKETBOL POTALARI Basketbol - 500 ÇEMBER TARMAK - Basketbol
Referans numarası : 8395749
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
BASKETBOL POTALARI

Basketbol Çemberi - Kırmızı - 500 TARMAK

TARMAK
Decathlon
Dış mekanda basketbol oynayan çocuklar ve yetişkinler için tasarlandı. Bu çember dayanıklıdır ve resmi boydadır. Bu pota duvara ya da panyaya sabitlenebilir. Paslanmaz çelik yapısı kötü hava koşullarına karşı dayanıklıdır. B700, B900 potalar ve B700 panya ile uyumludur.

Ürün Faydaları

Dayanıklılık Paslanmaz çelik yapısı kötü hava koşullarına karşı dayanıklıdır.
Farklı kullanım çeşitleri Duvara sabitlenebilir. B700, B900 potalar ve B700 panya ile uyumludur.

Üstlendiklerimiz

Garanti 2 Yıl

Teknik bilgiler

500 Tarmak potanın boyutları ve ağırlıkları nelerdir?

Çember boyutları (cm): 45 (iç) / 49 (dış) Resmi çap.
Çember ağırlığı (kg): 2,2
Filesiz satılır.

Basketbol potası duvara nasıl sabitlenir?

Basketbol potasının sabitleme sistemi özellikle duvarınızın bileşenlerine bağlıdır. Şüpheniz olması durumunda bir ustaya danışabilirsiniz.
Resmi yüksekliğe sahip olmasını istiyorsanız çember yüksekliği 3,05m olmalıdır. Sabitleme sistemine zarar verebileceğinizden potaya asılmamanızı öneriyoruz.

Basketbol hangi topla oynanır?

Top numarası, kullanıcının cinsiyetine ve yaşına göre değişir.
Bebek basketbolu: 1 - 3 numara.
10 yaş altı çocuklar: 5 numara.
10 yaşından büyük kız çocuklar veya kadınlar ve 10 - 12 yaş arası erkek çocuklar: 6 numara. 12 yaşından büyük erkek çocuklar ve erkekler: 7 numara.
Dayanıklı bir top arıyorsanız kauçuk bileşenli bir top tercih edin. İyi bir top kontrolü istiyorsanız sentetik veya deri bileşenli bir top seçmelisiniz.

Tüm TARMAK ürünlerinin gerçek oyun koşulları altında ve laboratuvarda test edildiğini biliyor muydunuz?

Basketbolcu tasarım ekibimiz Fransa'nın Kuzeyinde yer alan geliştirme ve antrenman merkezimizde çalışmalar yapmaktadır. Ekibimiz oyuncuların rahatlığını artırmak için sürekli olarak araştırma yapar. Tüm ürünlerimizde teri dışarı atma ve dayanıklılık gibi özellikleri onaylanmış bileşenler kullanılmıştır. Modellerimizin tamamı birkaç hafta boyunca basketbol oynayan kullanıcılar tarafından laboratuvarda ve gerçek kullanım koşullarında test edilmiş ve görüşleriniz doğrultusunda geliştirilmiştir.

Tarmak basketbol ürünlerini kim tasarlar?

TARMAK, basketbol antrenmanı için tasarlanmış ürünlerin geliştirilmesi amacıyla çalışan tutkulu bir ekiptir. Ürünlerimizin tamamı hobi amaçlı ya da düzenli olarak basketbol oynayan tüm seviyeden yetişkin ya da çocuk kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına cevap verebilmesi için geliştirilmiştir. Amacımız: antrenmanlarınız ve maçlarınız sırasında maksimum keyif alabilmenizi sağlamak.

Doğru ürünleri seçin, antrenman yapın... Basketbol hakkındaki tüm spor önerilerimizi keşfedin!

Tarmak başlangıç seviyesinde ya da düzenli olarak yaptığınız basketbol antrenmanlarınızda size eşlik edecek. Antrenman yapmak, doğru ürünleri seçmek ve tek başınıza ya da etrafınızdakilerle eğlencenin tadını çıkarmak için önerilerimizi keşfedin.

https://conseilsport.decathlon.fr/conseils/basketball-al_332

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

BİLEŞENLER
Jant
100% Çelik
Uyarılar Potaya asılmayın.

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM