100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
B'TWIN

Anatomik, sıkı tutan geniş bant ve sıcaklık.

500 BİSİKLET ÇORABI - KIŞ SETİ

Soğuk havalarda düzenli olarak bisiklet sürenler için tasarlandı (tur başına 2 saat) Sıcak tutan ve rahatlık sağlayan Merinos, Thermolite, poliamid ve akrilik karışımı çorap.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8315732
TEKNİK BİLGİLER
Bileşen

%27 poliyamit, %27 polyester, %26 Thermolite, %26 Merinos Yün, %18 akrilik, %2 elastan

Bir çift çorabın işlevi:

Seyahat ve yarışmalarda bisiklet sürerken, kullamak isteyeceğiniz çorap! Hareket terleme ile birleştiğinde sürtünmelere neden olabilir bu da hoş bir durum değildir. Soğuktan korunmadığınızda bisiklet seansınız rahatsız edici olabilir. B'twin 500 çorapların Merinos ve Thermolite içeren karışımı sayesinde, soğuk havada bisiklet turlarınız sizi rahatsız etmeyecek.

Bakım tavsiyesi

30°C'de makinede yıkanabilir. Sentetik programda yıkayın. Ürünü makineye ters çevirip yerleştirin. Deterjanı az kullanın. Yumuşatıcı kullanmayın. Sıcak ve hava alan bir alanda kurutun. Kurutucuya atmayın.Kuru temizleme yapılmaz. Klorlu su kullanmayın. Kalorifer üstüne koymayın.

Ürün testleri

Lille'deki (Fransa) BTWIN VILLAGE'da bisiklet kullanıcılarının rahatlığını sağlamak üzere sürekli araştırmalar yapılmaktadır. Ekibimiz, bisiklet kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarına cevap vermek üzerine odaklanmıştır. Ürünlerimizi gerçek kullanım alanlarında da, bisiklette yaşayacağınız koşullara uyumunu görmek için, test edilmektedir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM